3 דרכים כיצד לקדם את העסק שלכם בעזרת האינטרנט

לקדם את העסק שלכם בעזרת האינטרנט

אין ספק שהאינטרנט פתח לנו צוהר לאפשרויות שונות של פרסום וקידום העסק, הוא פתח לנו צוהר להגיע לקהל לקוחות שבעבר לא היינו מסוגלים להגיע אליו בקלות רבה כל כך, בין אם זה קהל מקומי או קהל בינלאומי. אך לשם כך, אנחנו צריכים לדעת מה הן הדרכים לקדם את העסק שלנו ואיך אנחנו יכולים להיעזר בהן בצורה הטובה והמקצועית ביותר. 

ישנן שלוש דרכים כיצד לקדם את העסק בעזרת האינטרנט. הדרך הראשונה היא באמצעות קידום אורגני במנועי חיפוש, הדרך השנייה היא באמצעות קידום ממומן, והדרך השלישית היא באמצעות רשתות חברתיות. אנחנו נסביר על כל דרך, מה היתרונות, מה הסיכונים וכמובן, כיצד אנחנו יכולים לבצע את זה בצורה הטובה ביותר. 

לפני שנציג את שלוש הדרכים לקדם את העסק שלכם באינטרנט, היתרונות והסיכונים, חשוב להבהיר, לא מדובר על בחירה בין שלוש הדרכים. חייבים להשתמש בשלושתן בשביל להגיע למיצוי היכולות ולהפיק את התוצאה הטובה ביותר. אם נבחר לפעול רק בדרך אחת, אנחנו מסתכנים בכך שלא נקדם את העסק שלנו בצורה אופטימאלית. 

קידום אתרים אורגני

הכלי העיקרי שעומד לרשות עסק שרוצה לקדם את עצמו באינטרנט, הוא קידום אתרים אורגני. הרעיון הוא פשוט, בונים אתר אינטרנט ועובדים על פי הכללים של גוגל על מנת לקדם אותו במנוע החיפוש. 

זה אומר, בניית עמודים על פי היררכיה ברורה, תכנים רלוונטיים ומעודכנים, קישורים חיצוניים ופנימיים, שימוש בכלים ואמצעים שיספקו לגולש חווית גלישה ועוד. האתר אמור להיבנות באופן כזה, שיהיה ניתן לקדם אותו מתחילת הדרך ובהמשך, וכל הזמן עובדים על תהליך הקידום. 

היתרון הוא, זה גם יוצר אתר אינטרנט מושקע וגם מספק לגולש את כל מה שהוא צריך בשביל למצוא את מה שהוא צריך. 

החיסרון הוא, זה תהליך שלוקח הרבה מאוד זמן וצריך כל הזמן לעבוד עליו, בלי הפסקה. 

קידום אתרים ממומן

מדובר על כלי של פרסום בתשלום, רכישת מודעות בגוגל בביטויים בהם רוצים לפרסם את האתר. יש לכך יתרון, מאחר וזה יכול להשיג חשיפה בטווח זמן קצר מאוד. זה מייצר נוכחות טובה ברשת.

החיסרון של שיטה זו, זה עולה הרבה כסף ולא בהכרח מספק את הכלים הנדרשים לצורך פרסום ושיווק האתר. 

קידום ברשתות חברתיות

בין אם זה פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר. לכל מערכת יש את הכלים שלה כיצד לפרסם עסקים ולהגיע לחשיפה בקרב חברי הרשת. מדובר על הרבה מאוד כלים ייחודים. החיסרון הוא, מדובר על פרסום ברשתות סגורות, וזה לא בהכרח יגיע לכלל הגולשים וכן, פרסום איכותי, עולה כסף.

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס

היום ניתן למצוא לא מעט אנשים, אשר בוחרים ללמוד בניית אתרי וורדפרס. מדובר על דרך נוחה ויעילה להקים אתר לעסק או לחברה,

בטרבלס בונים חנויות וירטואליות

בטרבלס בונים חנויות וירטואליות

כל עסק מכיר כיום בעובדה שעל מנת להיות עסק ריווחי יותר, עליו להתאים את עצמו למציאות הדיגיטלית המתקדמת שאנו חיים בה כיום.