בניית חנויות וירטואליות

האם אתם רוצים להקים חנות מקוונת משלכם? אנחנו יודעים שכי מחשבה על בניית חנויות וירטואליות יכולה להיות מפחידה במיוחד כשאתם לא אנשים טכניים. ובכל זאת, עם הקדמה, נראה שזה הזמן להקים חנות וירטואלית משלכם במינימום זמן ועלויות.

בניית חנויות וירטואליות 

אין זמן טוב יותר לבנות חנות וירטואלית משלכם מאשר בשנת 2022. השנה, חברות רבות הפכו עולמות, כדי שגם אנשים שאין להם מושג לגבי קוד או תכתובות HTML יוכלו לבנות לעצמם חנות וירטואלית מצליחה.

בעזרת מערכות גרירת חלונות, תוכלו אפילו להתאים את מראה האתר שלכם לחלומות שלכם ולהתאים דפים מיוחדים לכל מוצר, קראו בהרחבה באתר של דרוקסיט – בניית אתרים.

שלושת הדברים שאתם צריכים כדי להקים חנות מקוונת 

ישנם דברים רבים שתצטרכו לעשות אם ברצונכם לבנות חנות מקוונת משלכם וזה הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים. כך או כך, הדברים הבסיסיים הם אלה:

  • רעיון לשם תחום (זה יהיה שם העסק של החנות המקוונת שלכם, כלומר wpbeginner.com)
  • חשבון אירוח אתרים (כאן האתר שלכם ימוקם באינטרנט)
  • תוכנה מומלצת לבניית אתרים

אתה יכול להקים חנות מקוונת משלכם עם וורדפרס תוך פחות מ- 30 דקות. הדרכות על כך, תוכלו למצוא ביוטיוב ובכל פלטפורמת הדרכות אחרת.

פלטפורמות לבניית אתרים אינטרנט 

ישנן שתי פלטפורמות מסחר אלקטרוני פופולריות שאנו ממליצים עליהן: Shopify אוWordPress + WooCommerce.

Shopify הוא פתרון מסחר אלקטרוני שמתחיל ב- $29 לחודש (בתשלום חודשי או שנתי מראש כדי להרוויח הנחה). זהו פתרון מהיר להקמת חנות וירטואלית שבו אתם פשוט נכנסים ומתחילים למכור.

החיסרון של Shopify הוא שזה נהיה די יקר, ואפשרויות התשלום שלכם מוגבלות, אלא אם כן אתם משלמים עמלות נוספות. זו הסיבה שרוב המשתמשים בוחרים בוורדפרס לבניית חנות אינטרנטית.

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

פתרונות ענן – יקדם את העסק שלך

פתרונות ענן יכולים לעזור לעסקים לחסוך הרבה כסף וזמן בכך שהם מאפשרים להם להרחיב את תשתית ה-IT שלהם. הם גם מאפשרים לחברות

מהם קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם קישורים המובילים לאתרים אחרים. ניתן למצוא אותם בטקסט של מסמך, בכותרת התחתונה של אתר אינטרנט או בפוסט בבלוג. קישורים

מה זה תעודת SSL

תעודת SSL היא תעודה דיגיטלית שמונפקת על ידי רשות אישורים (CA) כדי לאמת את זהות הרשות המנפיקה. סוגי האישורים הנפוצים ביותר הם