איך לבחור את אפיקי השיווק הדיגיטליים של העסק?

שיווק דיגיטלי לעסק

בעידן הנוכחי לרשותכם לא מעט אפיקי שיווק דיגיטליים, מה שעשוי לבלבל לא מעט. כיצד לבחור את אפיקי השיווק הטובים ביותר בעבור העסק שלכם? להלן הפרטים.

אפיקי שיווק דיגיטליים: השמיים הם הגבול

אחת הסיבות המרכזיות לכישלון של עסק נובע מבחירה של אפיקי שיווק לא משתלמים. למעשה, רבים מתחבטים בשאלה מהו אפיק השיווק הטוב ביותר, וזאת לאור שפע האפשרויות אשר ניתנות בעידן טכנולוגי ומתקדם כמו המאה הנוכחית. אם בעבר אפיקי השיווק היו מסורתיים וכללו עיתונים, רדיו וטלוויזיה, כיום התמונה השתנתה לחלוטין. אפיקי השיווק הדיגיטלי כבשו את העולם העסקי: רשתות חברתיות, קידום בגוגל וכן שימוש בפלטפורמות דיגיטליות כמו וואטסאפ וסקייפ. השמיים הם הגבול כאן ולכן חשוב מאוד להכיר את היתרונות והחסרונות של כל פלטפורמה, בהתאם לתמהיל השיווק והפרסום של העסק שלכם. לא כל אפיק שיווקי מתאים לכל עסק, ולכן אם אתם מתקשים להחליט בין קידום אורגני לממומן – הגעתם בדיוק למקום הנכון.

מה עדיף – קידום אורגני או ממומן?

דרך שיווקית מצוינת בעבור בעלי אתרים היא ללא ספק קידום אתרים בגוגל. מנוע החיפוש של גוגל מהווה נכון להיום את אפיק השיווק והפרסום הגדול ביותר, וזאת לאור מעל למיליארד בני אדם אשר נכנסים בכל יום למנוע החיפוש. באמצעות שיווק דיגיטלי אשר מבוסס על קידום אתרים אורגני או ממומן ניתן להגדיל חשיפה ואף להתמקם גבוה בתוצאות החיפוש, מה שמוביל לגידול במספר הכניסות לאתר ולחשיפה עצומה בעבור קהל יעד פוטנציאלי. לשיווק באמצעות קידום אורגני יש יתרונות רבים מבחינת היבטים של מחיר אל מול התועלת, אולם על מנת לבסס קמפיין שיווק ממוקד בעבור מוצר/שירות מומלץ לבחור באופציה של קידום ממומן אשר מזניק את האתר שלכם לראש תוצאות החיפוש. מדובר בעלות גבוהה פי כמה מאשר עלות של קידום אורגני, ולכן יש לקחת את הנושא הזה בחשבון.

התייעצות עם מקדם אתרים בכדי לבחור את נתיב השיווק הטוב ביותר

לסיכום, על מנת שתוכלו לבנות תמהיל שיווק נכון אשר מותאם לעסק שלכם, מומלץ ליצור קשר עם מקדם אתרים מקצועי. מקדם אתר ידע להפעיל את הכלים הנכונים ואף להציג בפניכם את האופציות באשר לאפיקי השיווק, אותם ניתן לשלב האחד עם השני. כך לדוגמא, ניתן לבחור באופציה של קידום אתרים אורגני בשילוב של שיווק באמצעות הרשתות החברתיות, ולבחון לאורך הדרך את הצלחת התהליך.

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס

היום ניתן למצוא לא מעט אנשים, אשר בוחרים ללמוד בניית אתרי וורדפרס. מדובר על דרך נוחה ויעילה להקים אתר לעסק או לחברה,

בטרבלס בונים חנויות וירטואליות

בטרבלס בונים חנויות וירטואליות

כל עסק מכיר כיום בעובדה שעל מנת להיות עסק ריווחי יותר, עליו להתאים את עצמו למציאות הדיגיטלית המתקדמת שאנו חיים בה כיום.