כל כמה זמן צריך להחליף פילטר לדייסון?

אנחנו סומכים במידה רבה על השואבים שלנו כדי לנקות את הבתים שלנו, אבל האם אי פעם עצרתם לתהות איך לנקות את השואב שלכם? אם אינכם זוכרים את הפעם האחרונה שחשבתם לנקות את הפילטר לדייסון שלכם – אל תדאגו, אתם לא לבד! אם אתם רוצים לשפר את אורך החיים של ההשקעה שלכם, אתם צריכים לקחת את הזמן כדי לנקות באופן קבוע את הדייסון שלכם. 

באיזו תדירות עליכם לנקות את הפילטר לדייסון?

מומלץ לבצע ניקוי יסודי של פילטר לדייסון מדי חודש. אתם צריכים גם לשאוף להחליף את הפילטר שלכם מדי שנה לאחד חדש. אמנם פרק זמן זה יכול להשתנות בהתאם לתדירות השימוש בדייסון ועד כמה הרצפות מלוכלכות. כמו כן, שואב האבק של דייסון יכול לכלול יותר מפילטר אחד ויש לנקות את כולם כדי להבטיח את פעולתו החלקה של השואב. פילטר נקי חשוב כדי ללכוד ביעילות לכלוך ופסולת, לאסוף אבק ולבסוף להסיר חיידקים וחלקיקים אחרים שעלולים לזהם את האוויר. לקריאה אודות תיקון דייסון

כיצד לנקות פילטר לדייסון?

 ניקוי פילטר לדייסון אינו קשה כמו שאתם חושבים, למרות שיש לו את טכנולוגיית הוואקום המתקדמת ביותר שיש, אליכם לפעול לפי השלבים הבאים:

  • שלב 1: כבו ונתקו את שואב הדייסון מהחשמל.
  • שלב 2: הסירו את הפילטר.רוב מסנני הדייסון נמצאים ליד תא השאיבה. אתם יכולים בבטחה להרים ולהוציא את המסנן החוצה לניקוי. הם בדרך כלל בצבע סגול כך שניתן להבחין בהם בקלות.
  • שלב 3: שטפו את הפילטר לדייסון באמצעות מים קרים בלבד. חברת דייסון ממליצה לא להשתמש בחומרי ניקוי או סבונים לניקוי המסנן. המים הקרים מספיקים.
  • שלב 4: תן לפילטר שלכם להתייבש. ניתן להחזיר אותו בבטחה לתוך השאב לאחר 24 שעות, לאחר שהוא מתייבש לחלוטין.
  • שלב 5: החלף את המסננים שלך

ניקוי הפילטר לדייסון שלכם לפחות פעם בחודש, כמו גם החלפתו מדי שנה, יכול לשפר את שגרת הניקיוןשלכם ולשפר את תוחלת החיים של השואב עצמו. מידע נוסף באתר https://www.gamestorm.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מערכת lms
מערכות ניהול למידה (LMS) הן פלטפורמות דיגיטליות המאפשרות לארגונים לנהל את תהליכי הלמידה והפיתוח שלהם....
קרא עוד »
ינו 17, 2023
פרסום בפייסבוק – איך בודקים עלות מול תועלת
כל עולם השיווק והפרסום פועל על פי מדד אחד בסופו של דבר, הוא מדד ההשקעה אל מול התועלת. כמה קיבלתי עבור...
קרא עוד »
פבר 12, 2019
מה חשוב לדעת על הפקת חשבוניות דיגיטליות?
חשבוניות דיגיטליות הן דרך מצוינת להגדיל את המכירות ולהצמיח את העסק שלך. הם גם כלי יעיל בכל הנוגע...
קרא עוד »
מרץ 24, 2023