איך להיות ראשון בגוגל – המדריך המלא!

איך להגיע לעמוד הראשון בגוגל

זהו. יש לכם אתר, התחלתם לקדם אותו, אתם מרגישים שאתם על זה ושהכל תחת שליטה. והנה, אתם לא במקום הראשון בגוגל! אבל אתם רוצים! אתם גם מסוגלים. התחרות על המקום הראשון לעולם קיימת וזה באמת רק תלוי במידת ההשקעה שלכם באתר שלכם ובקידום שלו. מקום ראשון בגוגל כבר מזמן הפך לתואר נכסף, אז איך הופכים להיות ראשונים בגוגל?

המדריך המלא להשגת המקום הראשון בגוגל:

לכו אחורה. עכשיו לכו עוד קצת אחורה. הגעתם אל ההתחלה. תחילת הדרך בקידום האתר שלכם תהיה מחקר מילות המפתח של האתר שלכם. מילים מסוימות שיעזרו לייחד ולמקד את העסק שלכם ברחבי האינטרנט כך שכשאנשים יחפשו את המילים הללו, האתר שלכם יהיה בין הראשונים לקפוץ. מילות המפתח חייבות להיות מדויקות ככל שניתן כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר ממנועי החיפוש השונים.

עכשיו, לאחר שהבנתם אילו מילים בדיוק צריכות להיות באתר שלכם. אתם צריכים להסתכל על האתר שלכם ולעצב אותו כך שיהיה נגיש, מזמין ומעניין. לפי תחום העיסוק שלכם, אתם יכולים לעצב אתר שיגרה את הגולש להיכנס אליו ולטייל בו. מה שמביא אותנו לתוכן אותו אתם צריכים לייצר. תוכן איכותי ללא פשרות שיעניין את הקורא וישאיר אותו באתר שלכם לזמן רב. 

עיצוב האתר הוא חיוני בעבור דירוג האתר שלכם במנועי החיפוש. תתפלאו אבל גם נראות האתר שלכם וכיצד הוא נראה בעיניי הגולשים חשובה בעבור המקום הראשון בגוגל. 

לאחר שווידאתם שיש לכם את הדברים האלו, עליכם לוודא שאתם מספקים תנועה רחבה לאתר שלכם. ואת זה תוכלו לעשות בעזרת קישורים איכותיים שיסייעו לגולשים מרחבי האינטרנט להכיר את האתר שלכם מבלי להתכוון. 

לסיכום,

בכדי להיות ראשונים בגוגל עליכם להשקיע את מלוא מאמצכם באתר שלכם, ברלוונטיות שלו ובעניין אותו הוא מייצר. ברגע שיהיה לכם את כל הדברים האלו, תתחילו לראות את מעמדכם עולה בדירוג.

 

אולי יעניין אותך גם קורס קידום אתרים

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

קידום חנות באינטרנט digital ry

קידום חנות באינטרנט digital ry

השקעתם סכום נכבד בהקמה של חנות באינטרנט, וכעת אתם רוצים לחשוף אותה בפני קהל רחב של לקוחות פוטנציאליים? קידום חנות באינטרנט ry