חיים עם הקורונה: איך להתכונן לשנת הלימודים החדשה דרך האינטרנט?

חזרה לבית ספר

חודש אוגוסט ידוע כחודש שבו נהוג להיערך לקראת שנת הלימודים החדשה, אבל שנת 2020 מלאת ההפתעות, הביאה עמה את נגיף הקורונה, שבעקבותיו רבים מבקשים להימנע מהתקהלויות ובשיטוט בחנויות עמוסות לקוחות. איך בכל זאת ניתן להתארגן לבית הספר מבלי לצאת מהבית? שלל טיפים שימושיים במאמר שלפניכם. שנתחיל?

מוכנים לשנת הלימודים!

נכון, זה בהחלט מרגש להתכונן לקראת חזרה לבית ספר, בייחוד אם מדובר בילדים שמתחילים ללמוד בכיתה א' או בבית ספר חדש. בימי קורונה, כשהמטרה היא לצמצם התקהלויות, ההכנות לקראת הלימודים עשויות להיות מאתגרות. ובכן, למרות האתגר, טוב לדעת שזה בהחלט אפשרי, כמובן הודות לרשת האינטרנט והרכישה אונליין.

מכשירי כתיבה וציוד לבית הספר

כיום יש מגוון רחב של חנויות שמוכרות ציוד לבית הספר, כשבין החנויות המובילות תוכלו למצוא את רשת "גרפוס". כמו כן, ניתן להזמין ציוד ללימודים דרך אלי אקספרס או באמצעות חנויות מקוונות ישראליות. בחנויות הללו תוכלו למצוא ילקוטים בשלל עיצובים, ציוד משרדי, מחברות מעוצבות, יומנים לשנה החדשה, עטים, טושים ואת יתר הציוד החיוני לבית הספר.

ספרי לימוד

הכירו את אתר "ספרנט", דרכו תוכלו להזמין את כל ספרי הלימוד של הילדים בהתאמה לבית הספר שבו הם לומדים. מלבד זאת, ישנם אתרים נוספים דרכם ניתן להזמין ספרי לימוד כמו gold books, או book me. ההזמנה נעשית באמצעות הרשת, וספרי הלימוד יגיעו עד לפתח ביתכם. נהדר, לא?

חולצת בית ספר

בעשור האחרון התלבושת האחידה הפכה לחלק בלתי נפרד מההכנות לקראת הלימודים, וטוב לדעת שניתן להזמין חולצות לבית הספר גם דרך האינטרנט, למשל באמצעות אתר "תלבושת" ואפילו דרך האתר של "קסטרו".

לעצב את המחברות

רכשתם מחברות לבית הספר? ובכן כדי להעסיק את הילדים וכדי לעודד התרגשות לקראת שנת הלימודים, תוכלו לעצב ביחד איתם את המחברות השונות, כשניתן לעשות זאת באמצעות בריסטולים צבעוניים, מדבקות, וואשי טייפ, שבלונות שונות ועוד.

נוסף לכך, תוכלו לשלב בפעילות עבודות יצירה נוספות לקראת החזרה ללימודים, כמו עיצוב מתקן לכלי כתיבה, עיצוב חוצצים בקלסר החדש ועוד.

 

שתהיה שנת לימודים טובה ופורייה. בהצלחה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ירון מוראדי: "אם אתה לא רוצה להיות יזם בר החלפה, אתה צריך להיות יוצא דופן".
          בשלבים המוקדמים של הסטארט-אפ שלך, קל לחשוב שאף אחד אחר לא יכול לעשות מה...
קרא עוד »
אוק 12, 2022
שרת וירטואלי בענן – מה ההבדל בין שרת VPS לשרת סטנדרטי בענן
ישנם סוגים רבים ושונים של שרתים וירטואליים בענן. שרת וירטואלי הוא מונח המשמש להתייחס לשרת שפועל על...
קרא עוד »
מאי 26, 2023
החסרונות במאגרי תמונות חינמים
אם תחפשו אחר תמונות במאגרי תמונות חינמים אתם צפויים להתאכזב במקרים רבים. הרי ישנם חסרונות רבים...
קרא עוד »
ספט 04, 2019