שרת פיזי או שרת וירטואלי: מה מהם אתם צריכים?

שרת פיזי או שרת וירטואלי

אחת השאלות שבוודאי תתעסקו בה לא מעט, לפני שתתחילו לעבוד על האתר החדש שלכם היא, האם לבנות אותו על שרת וירטואלי או על שרת פיזי. אנחנו ננסה לענות על השאלה הזאת במאמר זה.

איזה שרת יכול לשרת אתכם יותר טוב?

כשאתם מחליטים להקים אתר אינטרנט, אז מן הסתם, המטרה שלכם היא להגיע לכמה שיותר גולשים, לספק להם כמה שיותר אפשרויות להיחשף אליכם, לבצע פעולות שונות, בין אם זה אומר לרכוש מוצרים, שירותים, לקבל עליכם מידע ועוד. שרת אחסון חזק ואיכותי יכול לעזור לכם בכך. כפי שתוכלו לראות, שרת וירטואלי עדיף מכמה סיבות על פני שרת פיזי.

שרת וירטואלי הוא למעשה שרת דמוי מחשב ענן. אתם למעשה רוכשים שרת חיצוני אליו אפשר לחבר את האתר שלכם, אך מעבר לכך אתם יכולים ליהנות מאפשרויות נוספות שהופכות את השימוש בשרת בכלל ובפרט את כל הנושא של הקמה וחיבור אתרים, להרבה יותר פשוט ונוח.

מה הם היתרונות של שרת וירטואלי

יכולות

שרת וירטואלי מאפשר לנו לחבר אליו מגוון רחב של מוצרים וירטואליים, בין אם מדובר באתר אינטרנט, דפי נחיתה, בלי שום בעיה, בצורה פשוטה מאוד, כשיש לנו אפשרות להשתמש בשטח נרחב לשם כך. מן הסתם זה הופך את היכולות שלנו להרבה יותר איכותיות, כמעט בלתי מוגבלות.

אבטחה

הרבה יותר קל לאבטח שרת וירטואלי, מה שאומר שאנחנו יכולים לספק לגולשים שלנו אפשרות לרכוש מוצרים ושירותים ללא שום בעיה. זה חיוני במיוחד עבור מי שרוצה להקים חנות וירטואלית למשל.

עבודה

שרת וירטואלי לא דורש עבודה וידע. כל התהליך נעשה בצורה מאוד פשוט, לא צריך להיות מומחה בנושא בשביל לחבר את האתר לשרת.

מהירות

אחד היתרונות הבולטים של שרת וירטואלי, זו היכולת לספק לגולשים שלנו תעבורה מהירה, להגיע לכל אתר בצורה נוחה ומהירה.

גיבוי

להבדיל משרתים אחרים, תהליך הגיבוי כאן הוא הרבה יותר זמין וכן אנחנו יכולים ליהנות מהחומר שנמצא בגיבוי, מכל מקום אליו יש לנו גישה אל השרת שלנו.

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

הפקת סרט תדמית לעסק

סרטון תדמית – גם לפני פתיחת העסק

שוקלים לפתוח עסק עצמאי? חשוב להכיר בהשפעת הפרסום והתדמית הציבורית על הצלחת העסק שלכם. למעשה, אצל רוב העסקים קיים קושי התחלתי בו