ציפוי חרסינה לשיניים

זיהומים וטיפולי שורש יכולים להחליש את השיניים שלנו. לשיניים חזקות יותר ניתן להשתמש במבני חרסינה. בכך, ציפוי חרסינה הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לשימור שיניים נגועות בבעיות, המומלצות לשימוש לאחר טיפולי שורש.

 

ציפוי חרסינה לשיניים – איך זה עובד?

כאשר אחת מהשיניים שלנו נפגעת בתורה רצינית, עד שורשיה, נדרש טיפול שורש וניקוי עמוק. הימנעות מטיפול, עלולה לפגוע עוד יותר בשן, ולהביא לאובדן שיניים.

אין תחליף לשיניים אמיתיות, ורופאי שיניים צריכים לעשות כמיטב יכולתם כדי לשמר כל שן. גם כאשר שן אחת מהשיניים בפה נגועה באופן רציני ועמוק, יש לעשות ניסיון לשימור השיניים לפני ששוקלים עקירה.

 

מה אפשר לעשות?

טיפול בשורש, כולל ניקוי תעלות ושורשים, יכול להסיר את הזיהום. לאחר מכן יש למרוח ציפוי חרסינה. כאמור, לא כל ציפוי בהכרח מתאים לכל שן אך ברוב המקרים, ציפוי חרסינה יתאים, וכן יסייע לשמירה רציפה ולאורך שנים על מבנה השן הקיים.

 

ציפוי חרסינה לשיניים

ללא ציפוי חרסינה, לא ניתן לקיים ולתחזק כראוי שן מטופלת. עם שי בשן שורשים מוחלשים ואחיזה בלתי יציבה בלסת, השן תאבד ותתכלה זמן קצר לאחר הטיפול. לכן, חשוב מאוד להתייעץ עם רופא מומחה כדי לקבל את התדרוך המתאים ביותר עבור טיפולי השיניים שלכם.

חרסינה היא חומר חזק שיכול להציל את השן המטופלת מפגיעות נוספות, תוך מתן אפשרות ללעיסה על חומרים קשים שלא תמיד חשבתם שתוכלו לעשות.

 

ציפוי חרסינה: יתרונות

ציפוי חרסינה לשיניים הוא חלק מתהליך שיקום השיניים לאחר טיפול שורש. הציפוי מגן על השן מפני אובדן וחדירת חיידקים. ציפוי חרסינה יכול להגן על השן מפני זיהומים נוספים, כמו גם לספק מראה אסתטי לשן.

 

קרא עוד על ציפוי חרסינה לשיניים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתי רצוי לפנות לעורך דין לשון הרע באינטרנט?
הרבה דברים קשים נאמרים באינטרנט ולא תמיד על כל דבר רצוי או נכון לפנות לעורכי דין לשון הרע. אבל יש...
קרא עוד »
ינו 14, 2021
מהן מכונות סטפקראפט
אם נתקלתם במונח סטפקראפט, בפעם הראשונה, סביר להניח שנתקפתם סקרנות. בשורות הבאות נסביר מהן מכונות...
קרא עוד »
יול 25, 2022
מיתוג עסקי – האם זה מתאים לכל העסקים?
אם אתם בעלי עסקים מכל סוג, בין אם יש לכם מכולת או משרד עורכי דין, חשוב שתכירו מושב בשם "מיתוג...
קרא עוד »
מרץ 23, 2019