סרטון תדמית – גם לפני פתיחת העסק

הפקת סרט תדמית לעסק

שוקלים לפתוח עסק עצמאי? חשוב להכיר בהשפעת הפרסום והתדמית הציבורית על הצלחת העסק שלכם. למעשה, אצל רוב העסקים קיים קושי התחלתי בו יש צורך בלתי-נמנע לצבור את המוניטין ולבנות את מאגר הלקוחות שלהם מאפס. דבר זה עשוי להיות קשה ביותר, במיוחד כאשר קיימים עשרות אם לא מאות עסקים מתחרים המציעים שירות זהה ואף יותר טוב מזה של עסק מתחיל. בעיה זו קיימת בעיקר בזכות התדמית אותה בנו עסקים ותיקים יותר לפניכם. תנאים התחלתיים קשים כאלו עשויים לגרום לעסקים להיכשל עוד לפני שהוא התניע, לכן ככל שהשוק בו אתם נמצאים תחרותי יותר יש משקל גדול יותר לצבירת יתרון התחלתי דרך פרסום חיובי.

 

על מנת לאזן את הכף לטובתכם תצטרכו לבצע עבודות שטח של פרסום וצבירת לקוחות פוטנציאליים עוד לפני פתיחת העסק, כך שתוכלו להבטיח לקוחות מיום הפתיחה וחיזוק חיובי בעולם התחרותי והקשה בו אנו חיים. הדרך היעילה ביותר למשיכת לקוחות היא בעזרת הפקת סרטון תדמית קידומי ויעיל שיציג את העסק שלכם באור חיובי ומזמין, כפי שניתן להתרשם בכתובת זו. כדי שסרטון זה ימלא את תפקידו חשוב לדעת את המלאכה או להסתמך על מפיק עם ידע בכתיבה, עריכה וידע שיווקי שיוכל להשיג את מטרתך בצורה הטובה ביותר ולהבטיח לקוחות כבר ביום הפתיחה. יש לציין שאתרי שיתוף סרטונים כמו יוטיוב עובדים לפי אלגוריתמים המקדמים סרטונים מסוימים ודרוש ניסיון כדי לדעת כיצד לקדם את הסרטון שלכם באותם אתרים.

 

לפני שאתם מתחילים להכין את סרטון התדמית לעסק אותו תפתחו חשוב לבצע סיעור מוחין מקיף ולדעת בדיוק מיהו קהל היעד של העסק ושל סרטון התדמית, מה המסר שלכם כעסק וכיצד תוכלו לזקק אותו לסרטון קצר, אינפורמטיבי ויעיל שיכול להאיר את היתרונות הבולטים של שירותכם. הסרטון צריך להיות מעניין, ברור ולמשוך אליו את קהל היעד באמצעות כתיבה נהירה ואמצעים ויזואליים. 

> מידע ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר 7doors!

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

בניית קמפיין ממומן בגוגל

בניית קמפיין ממומן בגוגל

איך שלא תהפכו את הדברים, ניתן לומר דבר אחד ברור – אם אתם רוצים לראות את העסק שלכם צובר תאוצה ומשיג לקוחות

המדריך לשחקן הפוקר המתחיל

במידה ואתם חושבים על האפשרות להתחיל לשחק פוקר אונליין ולהרוויח מכך כסף או שאתם רק רוצים לשחק לכיף, אז כל שחקן פוקר