הדפסת פנקסי צ'קים עם הטבעה יוקרתית של לוגו

הדפסת פנקסי צ'קים עם לוגו

כאשר מגישים לאדם מסוים צ'ק של חברה, יש חשיבות לנראותו ולכן גם החברה מחפשת דרכים חדשות כדי לשפר את נראותם של הצ'קים בעסקיים.

> קראו על תהליך הדפסת צ'קים באתר אופסט קולור

עיצובם של פנקסי צ'קים 

אחת הדרכים המוצלחות לכך היא הוספת הטבעה יוקרתית של לוגו כל גבי ההמחאות. הלוגו המוכר והממותג של החברה מופיע על גבי ההמחאה כדי שיהיה בולט ועוצמתי, מוסיפים מעליו הטבעה יפהפייה בגווני כסף או זהב, אפשר גם להשתמש בהולוגרמה. שלוש האופציות הללו יוצרות נראות יוצאת דופן להמחאות והן נראות עשירות וייצוגיות.

ההדפסות נעשות על פי תקן 501 המוקפד, על גבי נייר ביטחוני בלב שמונע זיופים וגם מונע חדירת קרני שמש, אשר עלולות לפגום באיכות ההדפסה וכך יהיה קשה להבין מה מודפס על גבי הצ'קים.

אם ללקוח אין צ'קים מעוצבים, בית הדפוס דואג לגרפיקה חדשה ויפה למוצר מוגמר מושלם.

הדפסת כמויות של פנקסי צ'קים 

לא רק הדפסת פנקס צ'קים בודד, אפשר להדפיס כל כמות נדרשת של פנקסי צ'קים על פי הצורך של כל חברה. לאור השימוש במכונות דפוס משוכללות וחדשניות, כל תהליך ההדפסה נמשך פרק זמן קצר מאד ובתום ההדפסה המשלוח יוצא למשרדי הלקוח כך שיוכל להמשיך ולהדפיס צ'קים על פי הצורך שלו.

האישור של סניף הבנק 

כחלק משלבי ההכנה, נציג הדפוס פונה לנציג של סניף הבנק כדי לקבל אישור לביצוע הפס המגנטי ולספרור הצ'קים כדי ליצור המשכיות של הספרור הקודם וזאת כדי למנוע טעויות, או בלבול בהנהלת החשבונות או בבנק.

אפשר להדפיס צ'קים של כל הבנקים בישראל, דיסקונט, הבינלאומי, פועלים, לאומי, יהב, אוצר החיל וכל בנק מסחרי אחר. על גבי הצ'קים יופיעו פרטי החברה, שם הבנק, מספר הסניף וחשבון הבנק של הלקוח.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עיצוב לוגו לעסק
לוגו לעסק מהווה את הסמל המסחרי של העסק וכן מסייע לבידול העסק ממתחריו. תפקידו של הלוגו הוא לייצג את...
קרא עוד »
יול 24, 2020
השוואת מחירי סלולר – כך תעשו זאת נכון
כאשר ניגשים לבצע השוואת מחירי סלולר יהיה מוטב לעשות זאת בצורה מושכלת ולוודא כי מבינים היטב את השוני...
קרא עוד »
ינו 13, 2021
מהן מכונות סטפקראפט
אם נתקלתם במונח סטפקראפט, בפעם הראשונה, סביר להניח שנתקפתם סקרנות. בשורות הבאות נסביר מהן מכונות...
קרא עוד »
יול 25, 2022