הסרת רקע – כך יוצרים רקע יפה לתמונה שלכם

הסרת רקע לתמונה שלכם

נניח ואתם רוצים להציג באתר האינטרנט שלכם תמונה שלכם בחוף הים או ביעד תיירותי מסוים. אתם לא בהכרח חייבים לנסוע אל היעד בשביל להצטלם. זה אומר יהפוך את התמונה להרבה יותר אותנטית, אך יש לכם אפשרויות אחרות הרבה יותר פשוטות לייצר תמונה שתוכלו להשתמש בה. 

למשל, הסרת רקע. הרעיון הוא פשוט, אתם לוקחים תמונה ומסירים את הרקע מסביב, משאירים אך ורק את הדמויות ומחליפים את הרקע. בצורה כזו, אתם יכולים להחליף לכל סוג רקע שאתם בוחרים, בין אם מדובר ברקע חלק, סטנדרטי, לבין רקע אחר, למשל, תמונה של ים, נוף או כל רקע אחר על פי בחירה. 

הרעיון של הסרת רקע, יכול לשרת אותנו בצורות שונות ולא רק לצרכים אישיים כמובן. אפשר לעשות בו שימוש גם לצרכים מסחריים, אנחנו יכולים גם להשתמש באופציה זו לצורך הצגת מוצרים ושירותים שאנחנו מבקשים למכור באתר או בכל מקום אחר ברשת. 

כיצד זה עובד בפועל?

ישנן תוכנות שמאפשרות לנו להסיר רקעים על פי בחירה ולהחליף אותם בצורה פשוטה וקלה כפי שאנחנו רוצים. מדובר על תוכנות עם כלים מאוד בסיסיים שמאפשרים לנו לקחת את התמונה המקורית, להסיר את הרקע ולהרכיב במקומו רקע אחר. 

אנחנו יכולים גם להשתמש בכלים אשר מאפשרים לנו לייצר רקע ועליו להרכיב תמונה אחרת, עם דמויות, מוצרים או כל דבר אחר שנרצה שיופיע בתמונה. 

לפני סיום חשוב להבהיר, אם אנחנו רוצים להשתמש באפשרות של הסרת רקע מתמונה, אז יש לנו אפשרות לייצר את זה בצורה מאוד פשוטה על פי חיתוכים ודוגמאות שונים. העניין הוא, שעלינו לבחור בדיוק את סוג התמונה הרלוונטית לצרכים שלנו בשביל שנוכל לבנות אותה בהתאם. 

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

מחירי בניית אתרים 2021

מחירי בניית אתרים 2021

אתר אינטרנט מקצועי לעסק יהווה את הבסיס החשוב להצלחת העסק בעולם השיווק הדיגיטלי. למעשה ללא אתר אינטרנט תתקשו לקדם את העסק אונליין.

קידום חנות באינטרנט digital ry

קידום חנות באינטרנט digital ry

השקעתם סכום נכבד בהקמה של חנות באינטרנט, וכעת אתם רוצים לחשוף אותה בפני קהל רחב של לקוחות פוטנציאליים? קידום חנות באינטרנט ry