עידן בן אור: קידום אתרים פה בשביל להישאר

קידום אתרים

בשנתיים האחרונות אנחנו רואים מגמת עלייה בכל הנוגע לשיווק דיגיטלי, ובייחוד בתחום קידום האתרים. יותר ויותר בעלי עסקים מבינים שמדובר באפיק שיווק משתלם ואידיאלי עבור כל בעל עסק שמחזיק ברשותו אתר אינטרנט פעיל. מה כל כך מיוחד בקידום אתרים ומדוע מדובר בתחום השיווק האידיאלי ביותר? ריכזנו את כל המידע בנושא. שנתחיל?

אפיק שיווק משתלם ומניב

אם בעבר השיווק המסורתי התמקד בפרסום בעיתונות ובטלוויזיה, מבלי לדעת כמה אנשים נחשפו לפרסום, הרי שכיום, באמצעות שיווק במנוע החיפוש, בהחלט ניתן לדעת נתוני חשיפה מדויקים. אם לא די בכך, ניתן לכמת את כמות ההמרות והרכישות שבוצעות בעקבות קידום האתר ואף ניתן להגיע ישירות לקהל היעד שהוגדר מראש – מה שלא התאפשר בשיווק המסורתי. לכן זה לא מפתיע לשמוע את הבלוגר עידן בן אור, מי שעוסק בתחום קידום האתרים לא מעט זמן, מעיד כי מדובר בתחום שעתיד להישאר איתנו גם בעתיד.

איך זה עובד?

אחד הדברים הבסיסיים בקידום האתר הוא ביצוע מחקר מילים, במהלכו מרכזים את כל הביטויים הרלוונטיים עבור המוצר או השירות של העסק. למעשה, הגולשים מחפשים את הביטוי בגוגל, והמטרה היא שהם יגיעו לאתר שלנו, ועל מנת שזה יקרה – יש כמה וכמה פעולות שחשוב לבצע.

ברגע שמבצעים את תהליך קידום האתר באופן מושכל, האתר שלנו יוכל להופיע במיקומים הראשונים בגוגל, מה שעשוי להגדיל חשיפה (לקהל היעד שהגדרנו כמובן), ומכאן גם להגדיל את כמות ההמרות וההכנסות של העסק.

מלבד זאת, בתהליך הקידום מזינים את האתר בתכנים מקצועיים, מה שלא רק מסייע לקידומו אלא גם תורם למוניטין העסק וממצב אותו כמקצועי בתחומו – זאת כמובן במידה והתכנים באתר מקצועיים ואיכותיים.

אז מאיפה מתחילים?

קידום אתרים אורגני הוא תהליך שדורש מיומנות ומקצועיות, ולכן מוטב לשכור את שירותיו של מקדם אתרים מקצועי או את שירותיה של חברה שעוסקת בתחום. התוצאות אינן מיידיות, ולוקח כמה חודשים עד שמתחילים לראות המרות ותנועה ניכרת לאתר. עם זאת, מדובר בתוצאות שנשארות לטווח הארוך ועל כן מדובר באפיק שיווק משתלם במיוחד. בהצלחה!

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

עיצוב אתר

עיצוב אתר

באינטרנט יש אינספור אתרים. בכל תחום ובכל נושא יש בלי סוף אפשרויות ודפים. מה שלמעשה יוצר מצב אשר בו אין הרבה אתרים

אילו שירותי IT הם החשובים ביותר לעסק?

בעידן הטכנולוגי חלים לא מעט שינויים תמידיים אשר מאפשרים לבתי עסקים רבים בכל רחבי העולם לשפר את כל הפעילות העסקית שלהם. השיפורים