ניהול עסק חכם: האפליקציות שאני עובד איתן

ניהול עסק חכם

זה לא פשוט לנהל עסק, בין אם מדובר בעסק גדול ובין אם קטן. עם זאת, יש לא מעט אפליקציות שעשויות להיות מועילות ועל כן החלטתי לרכז כמה אפליקציות נהדרות, איתן אני עובד באופן יומיומי. שנתחיל?

שמי דוד, וכשהקמתי את העסק שלי (עסק בתחום הקולינריה), הבנתי שמדובר באתגר די גדול. זה לקח זמן, אבל בסופו של דבר, הבנתי שיש לא מעט דרכים לנהל את העסק באופן חכם – כך שניתן ליהנות גם מזמן פנוי במהלך השבוע. נשמע מסקרן? ובכן, המשיכו לקרוא.

עבודה מול עובדים נוספים

אמנם בהתחלה הקמתי עסק של אדם אחד, במהלכו הגעתי לבתים של אנשים, מסיבות וימי הולדת וסיפקתי מזון ברמה גבוהה. עם הזמן, הייתי זקוק לסיוע נוסף, מה שהוביל לכך שהרחבתי את העסק והעסקתי עובדים נוספים. אחת האפליקציות האידיאליות ביותר בעבורי היא שעון נוכחות בנייד של חברת אייקאונט. מדובר באפליקציה שבה העובד יכול לדווח על שעות העבודה שלו, מכל מקום ובכל זמן. בסוף החודש, כל שעות העבודה מרוכזות במקום אחד, והפקת המשכורות הופכת לפשוטה ויעילה יותר. בהחלט מומלץ!

ניהול זמנים

ניהול עסק שואב לא מעט זמן, זה נכון. עם זאת אם תתכננו את הזמנים שלכם היטב, תגלו שניתן להספיק הכל, ואף להקדיש זמן גם למשפחה, לתחביבים ולחברים. אחת המערכות האהובות עליי היא הקליק-אפ. מערכת נהדרת לניהול משימות ופרויקטים שמסייעת לי לתכנן את הזמן שלי ושל העובדים בקלות. אני משבץ את האירועים השונים, מציין אילו משימות ודברים יש להכין לקראת האירוע ומי מהעובדים אחראי על כך. נשמע נהדר לא? ובכן, זה בהחלט כך.

סורק מסמכים

לעיתים אני עובד מול ספקים שונים, מחתים עובדים על חוזים ובאופן כללי נעזר בלא מעט מסמכים כדי לנהל את העסק באופן המיטבי. פה אני רוצה להמליץ על אפליקציה לסריקת מסמכים, כך שניתן לסרוק כל מסמך ולשמור אותו על ענן (או לשלוח לעצמכם במייל). זה מאפשר לי להישאר מסודר ולשמור את כל המסמכים במקום אחד מרוכז.

 

אפליקציות ומערכות אונליין הן דרך נהדרת לנהל את העסק מבלי להתמודד עם ניירת מרובה. ניהול עסק יכול להיות מאתגר אך טוב לדעת שיש מגוון רחב של פתרונות יעילים במיוחד – בהצלחה!

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

בניית אתרים

בניית אתרים – האם כל אחד יכול?

כנראה שכל אדם שהוא לא טכנופוב, יוכל לבנות אתרים בלי יותר מידי מאמץ. אז מה צריך לדעת כדי להיות בונה אתרים טוב

חברות לסליקה באינטרנט

אילו חברות מספקות סליקה באינטרנט?

כיום יש לא מעט חברות אשר מציעות עבור בעלי עסקים לעשות שימוש באפשרות מתקדמת של סליקה באינטרנט. חשוב לדעת כי בשנים האחרונות