מאגרי תמונות חינמיים – למה לא כדאי להתעסק איתם?

מאגרי תמונות חינמיים - למה לא כדאי להתעסק איתם?

המאמר באדיבות דיגיטלבוקס

כל מי שחושב שיש מתנות חינם בחיים פשוט לא מבין איך החיים שלנו עובדים ואיך אנו פועלים. אם מישהו נותן לכם מתנה סתם כך והוא לא חבר קרוב או בן משפחה אלא גורם עסקי אתם צריכים להבין שיש לו אינטרס סמוי כן והוא שמנסה להשיג משהו או שהוא נותן לכם מתנה שלא שווה הרבה או שניהם ביחד. זה נכון לכל דבר בחיים וגם כאשר אנחנו מדברים על מאגרי תמונות חינמיים. לא כדאי להתקרב למאגרים אלו מכמה סיבות. קודם כל פעמים רבות התמונות שם הן באיכות גרועה, חוץ מזה עליכם להבין כי פעמים רבות מוטבע על התמונה לוגו מה שפוגע מאוד בתמונה. לצד כל אלו יש להזכיר את העובדה כי פעמים רבות הנושא של זכויות יוצרים לא מוסדר כמו שצריך במאגרים אלו ולכן יש לחשוב פעמיים אם אנו רוצים לבחור במאגרים אלו.

מדוע לתמונה יש משמעות כל כך גדולה בעולם האינטרנט?

אז מדוע אנו מקדישים כל כך הרבה מקום לתמונות ומדוע יש לשים על בחירת התמונות? אם כן אתם צריכים להבין כי בעולם האינטרנט יש משמעות אדירה לתמונה וזאת עקב העובדה כי אנשים כאשר הם נכנסים אל אתר הם קודם כל בודקים את התמונות שבו ורק לאחר מכן מסתכלים על המלל. לכן אם יש לכם תמונות מרשימות ויפות באתר הרי שהסיכוי שלכם למשוך יותר אנשים לאתר הוא גבוה יותר וכך גם הסיכוי שלכם להיות במקומות הראשונים במנוע החיפוש של גוגל. כך בחירה לכאורה פשוטה בתמונות טומנת בחובה הרבה יותר ויש לה השפעה אדירה עליכם.

על מה אני צריך להסתכל כאשר אני בוחר תמונה?

אם אתם מחליטים לבחור בתמונה אתם צריכים לבחון את איכות התמונה, את זוויות הצילום בה, את זכויות היוצרים שלה ואת העלות שלה. רק לאחר שתבחנו את כל אלו תוכלו להחליט מהי התמונה אשר הכי מתאימה לכם ותוכלו להחליט באיזה תמונה כדאי לכם לבחור ואיזה תמונה תשרת את האתר שלכם בצורה מושלמת.

לעוד מידע על כלים לאנשי דיגיטל

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

ניהול אתרים גדולים

ניהול אתרים גדולים

ניהול אתרים גדולים נחשב לאחת המשימות המאתגרות ביותר. מדובר על אתר מושקע, בעל תוכן רב, תמונות שונות, סרטונים וגרפיקה מעניינת, אך על