מעבר בין ספקי אינטרנט: כך תעשו זאת באופן מושכל!

מעבר בין ספקי אינטרנט

אם יש דבר המאפשר לנו לחסוך היום יותר מהכל הוא העובדה כי ספקים ונותני שירות רבים צריכים להתמודד עם תחרות רבה ועל כן הרבה פעמים הם צריכים להוריד מחיר. התחרות הזאת אגב, לא עוזרת לצרכנים רק במובן הכספי, יש לה גם חשיבות רבה בנוגע לאיכות השירותים והמוצרים הניתנים, כן כל חברה שואפת להוביל ולגייס כמה שיותר לקוחות ועל כן יש חתירה מתמדת וניסיון קבוע לשיפור ההתנהלות. כשמדובר בבחירת ספק אינטרנט, הרי שהאופציות הן רבות ומגוונת. אם אתם חושבים להחליף ספק בקרוב, כך תעשו זאת באופן מושכל.

אל תתנתקו עד שתבחרו ספק חדש

הטעות הנפוצה ביותר של מי שמחליף ספקי אינטרנט היא להתנתק לפני שבוחרים ספק חדש. גם אם תבחרו למשל בספק אינטרנט איכותי ומוביל כמו ספק ITC לצורך העניין, תהליך החיבור אורך כמה ימים ואם יצא שכבר התנתקם פשוט תאלצו להסתדר כמה ימים בלי אינטרנט. זה ממש לא נורא, אבל אפשר להימנע מכך. קודם בחרו את הספק החדש ואז בקשו להתנתק מהספק הקודם ביום ההתקנה המיועד וכך לא תתקעו בלי חיבור אינטרנט בבית.

ערכו השוואה בסבלנות

אל תבחרו בספק הראשון שיצרתם איתו קשר ואל תחברו בספק רק בגלל שהציעו לכם באופן נקודתי מבצע כלשהו שנראה לכם נוצץ (הם עושים את זה תמיד ולא מדובר במבצעים בלעדיים או חד פעמיים בדרך כלל). במקום, דברו בסבלנות עם נציגים של שלוש חברות שונות ודאגו לברר את כל הדברים החשובים. כל למשל, בשיחה עם ספק אינטרנט ITC תגלו כי הם מציעים חיבור מהיר דרך תשתיות מהירות וחדשות ושהם מציעים תמיכה טכנית רחבה במועדים רבים. בחרו בסופו של דבר בחברה במציעה לכם את השירות והמוצרים הטובים ביותר במחיר המשתלם ביותר.

גייסו את כוחה של חוכמת ההמונים

אם החלטתם ללכת על ITC בסופו של דבר, אפשר בהחלט להיכנס לפורומים שונים ולקבוצות בפייסבוק ולשמוע מאנשים בעלי עמדה אובייקטיבית על החוויה שלהם מול הספק. במקרה הזה תשמעו ככל הנראה על חווית גלישה מהירה, שירות לקוחות זמין ומקצועי וחיבור לתשתיות מתקדמות, אבל צריך להבין שזה יהיה שונה מן הסתם אצל כל ספק אחר. לכן, עליכם להקפיד תמיד על מחקר מקיף ומלא לפני שתבחרו בספק חדש וכך תוכלו להיות בטוחים שעשיתם בחירה מושכלת ונכונה ולא תאלצו להחליף ספק בשנית בחודשים הקרובים.

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

עיצוב אתרי אינטרנט

עיצוב אתרי אינטרנט

עיצוב אתרים הוא מרכיב מכריע בתהליך פיתוח דף האינטרנט. אם אתם מעוניינים ללמוד עיצוב אתרים, אנו מנחשים שיש לכם ראש יצירתי מספיק.