שרת וירטואלי בענן – מה ההבדל בין שרת VPS לשרת סטנדרטי בענן

ישנם סוגים רבים ושונים של שרתים וירטואליים בענן. שרת וירטואלי הוא מונח המשמש להתייחס לשרת שפועל על מכונה וירטואלית. שרת VPS הוא מופע של לינוקס, המספק מערכת הפעלה סטנדרטית עם רשת ואחסון. חברות אחסון יכולות להשתמש בשרתי vps של אינטרספייס גם עבור הלקוחות שלהן.

הסוג הנפוץ ביותר של שרת וירטואלי הוא השרת הסטנדרטי בענן. זה בדיוק כמו שרתים פיזיים אחרים, אלא שהוא נגיש דרך האינטרנט מכיוון שהוא נמצא במכונה וירטואלית. בניגוד לשרתי VPS, שרתים סטנדרטיים אינם נגישים למשתמשים ישירות והם חסרים תכונות כגון תמיכה במספר משתמשים או מערכות יתירות.

תבחרו בסוג השרת שהכי מתאים לכם

שרתים פרטיים וירטואליים, או VPSs, הם מופעי שרת שנוצרים לפי דרישה. הם בדרך כלל יקרים יותר ממופעים סטנדרטיים מכיוון שהם דורשים יותר משאבים. שרתים פרטיים וירטואליים (VPS) – שרת פרטי וירטואלי הוא וירטואליזציה של שרת פיזי הפועל בענן. אין חומרה ייעודית ושכבת הוירטואליזציה פועלת על גבי שרת פיזי. ה-VPS יכול להיות משותף על ידי מספר משתמשים בו זמנית או יכול להיות מוקדש למשתמש אחד.

שרתים סטנדרטיים – שרתים סטנדרטיים מוגדרים מראש ומגיעים עם מערכות הפעלה ואפליקציות סטנדרטיות מותקנות. הם עברו אופטימיזציה לשימוש בסביבות ענן כך שהם דורשים פחות תחזוקה ומשאבים מאשר VPS

אל תשכחו לבחור חברת אחסון מובילה

שרת וירטואלי בענן כמו שמציעה אינטרספייס אירוח אתרים הוא שרת שפועל על מחשב במרכז נתונים אך אינו מחובר לאינטרנט. הוא חולק משאבים עם שרתים וירטואליים אחרים באותו מרכז נתונים. שרת VPS הוא שרת פרטי וירטואלי. זה כמו שיש לך שרת ייעודי משלך אבל הוא משותף עם לקוחות אחרים לפי דרישה. שרתי VPS בדרך כלל יקרים יותר משרתים סטנדרטיים, אך הם גם גמישים וחזקים יותר. ניתן להשתמש בהם לכל דבר, מאתרים אישיים ועד ליישומים ברמת הארגון.

שרתי VPS זמינים עם מפרטים שונים, כגון כוח זיכרון RAM ו-CPU, רוחב פס ושטח אחסון. ניתן להגדיר אותם עם מערכת הפעלה לבחירתכם או אפילו לטעון מראש עם אחת מהפצות הלינוקס המומלצות שלנו!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחשבון אחוזים
מחשבון אחוזים הוא כלי לחישוב אחוזים. זהו כלי המאפשר לחשב את האחוז של מספר נתון. אנחנו יכולים להשתמש...
קרא עוד »
יול 20, 2022
שלום עולם!
ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל...
קרא עוד »
ספט 20, 2018
אתר תמונות
אתר תמונות הוא אתר שבו משתמשים יכולים להעלות ולשתף את התמונות שלהם. זוהי פלטפורמה מקוונת המאפשרת...
קרא עוד »
דצמ 10, 2022