ניהול תוכן לאתרים

ניהול תוכן לאתרים

רוב האנשים שמחזיקים באתר אינטרנט, זקוקים לאדם שינהל עבורם את התוכן הרב הקיים להם באתר. בגלל ריבוי אתרי האינטרנט בעולם, כולם רוצים להיות במקומות הראשונים במנועי החיפוש ולכן, הם נעזרים במנהלי תוכן.

ניהול תוכן לאתרים

יתרון אחד של ניהול תוכן אתר (CMS) הוא אופיו השיתופי. משתמשים מרובים יכולים להתחבר ולתרום, לתזמן או לערוך תוכן לפרסום. מכיוון שבדרך כלל הממשק מבוסס דפדפן, ניתן לגשת ל- CMS מכל מקום על ידי מספר משתמשים כלשהו.

אופן פעולה זה, יוצר מרחב רב למנהלי האתר להשלים ולהוסיף תוכן בזמנם הפנוי מכל מקום בעולם ללא צורך בגישה ממחשב מסוים.

ניהול תוכן לאתרים

היתרון העיקרי השני של CMS הוא בכך שהוא מאפשר לאנשים שאינם מתכנתים ושאינם מכירים שפות תכנות ליצור ולנהל בקלות תוכן אינטרנט משלהם. עורכי פלטפורמת ניהול תוכן טיפוסיות, מאפשרים למשתמשים להזין טקסט ולהעלות תמונות מבלי להזדקק להכרה של HTML או CSS.

כאשר חברה משתמשת ב- CMS כדי לפרסם את העמודים שלה, היא מפחיתה את הסתמכותה על מהנדסי חזית כדי לבצע שינויים באתר, מה שהופך אותו למהיר וקל יותר לפרסום תוכן חדש.

מהו ניהול תוכן?

ניהול תוכן (CM) הוא התהליך לאיסוף, מסירה, אחזור וניהול כולל של מידע בכל פורמט שהוא. המונח משמש בדרך כלל בהתייחס לניהול מחזור החיים של התוכן הדיגיטלי, מיצירה לאחסון קבוע או למחיקה. התוכן המעורב עשוי להיות תמונה, וידאו, אודיו, מולטימדיה וכן טקסט.

קיימות ברשת מגוון חברות ניהול אתרים מצוינות שיכולות לעשות עבורכם את העבודה הזו ולהתאים את ניהול התוכן שלכם לצרכים המיוחדים והספציפיים של האתר שלכם. כי אם כבר אתם נותנים למישהו לנהל לכם את האתר, כדאי שיהיה מקצועי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס מיינדפולנס למתחילים און ליין
משבר הקורונה השפיע על כל העולם, הוא גרם לבידוד חברתי וגרר לא מעט פחדים, חרדות, מתחים ולחצים. אחת הדרכים...
קרא עוד »
אפר 21, 2020
סרטי תדמית אנימציה
עסקים רבים משקיעים בשיווק שלהם כי הם מבינים שבאמצעות שיווק נכון ומקצועי הם יוכלו להתפתח, להשיג עוד...
קרא עוד »
ספט 08, 2022
שיימינג בפייסבוק – מה זה ולשם מה הוא נועד
אחד המושגים הבולטים ביותר בשנים האחרונות, ללא צל של ספק, הוא שיימינג. מדובר במושג שכל ילד וילדה, כל בן...
קרא עוד »
פבר 26, 2020