אילו יתרונות יש לפתרונות מחשוב ענן לעסקים

מחשוב ענן הוא דרך ליצור ולנהל שרתים וירטואליים, אחסון ויישומי שרתים. מחשוב ענן מאפשר לחברות לנהל את כל העסק שלהן על שרת בודד בענן. המשמעות היא שהם יכולים להפחית את העלויות שלהם על ידי שיתוף משאבים עם חברות אחרות. בחלק זה, ברצוננו לדון על היתרונות של מחשוב ענן לעסקים ומדוע הוא טוב עבורם. 

ישנם מספר יתרונות של מחשוב ענן הכוללים: 

  1. מאובטח: כאשר לחברה יש את הנתונים שלה בענן ניתן להגן עליהם. סביבת מחשוב הענן מאובטחת מכיוון שהיא משתמשת בנתוני הלקוח במקום בשרתים של צד שלישי שעלולים להיפרץ ולהיפגע על ידי האקרים. ניתן לשנות את מיקום אחסון הנתונים גם אם יש שינוי כלשהו בדרישת הלקוח, כך שחברות לא יצטרכו לספק את שטח האחסון שלהן ללקוח אחד בלבד אלא יכולות לחלוק אותו בין לקוחות שונים, מה שמקל על חששות אבטחת מידע. 
  2. מדרגיות: מחשוב ענן מאפשר לחברות להגדיל או להקטין את היישומים שלהן מבלי לשנות שרתים וכלי ניהול תשתית כמו שרתים , אחסון ואפליקציות. המשמעות היא שהחברות יכולות להרחיב את אפליקציית מחשוב הענן שלהן ללא כל הפרעה ועלויות. יתרה מכך, החברה יכולה לנהל את הנתונים שלה בענן על ידי אחסונם בשרתים הטרוגניים עם מערכות הפעלה שונות, מה שמספק לה אבטחה.
  3. יעילות עלות: מחשוב ענן מאפשר לחברות לחסוך כסף בעלויות תשתית IT, תמיכה ותחזוקה באמצעות שרת אחד בקנה מידה גדול. כאשר לחברה פועלים מספר שרתים, הם אינם זקוקים למשאבי חומרה רבים כמו שיש להם כאשר היו להם מספר שרתים קטנים יותר שפועלים במקביל. 

לסיכום; מחשוב ענן הוא טכנולוגיה המאפשרת למשתמשים לגשת לנתונים מכל מקום ובכל זמן. זה מאוד שימושי כשזה מגיע לעסקים. למחשוב ענן יש יתרונות רבים לעסקים. זה עוזר להם לקבל את הנתונים שלהם מכל חלק בעולם בכל עת, והם יכולים להשתמש בהם בצורה הרבה יותר יעילה.

לפרטים ולקבלת הצעת מחיר >>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סדנאות למנהלים וצוותים מהבית
אתם רוצים להמשיך ולהעשיר את העובדים שלכם גם בתקופת הקורונה? כולם עברו לעבוד מהבית אך אתם עדיין רוצים...
קרא עוד »
נוב 28, 2020
בטרבלס בונים חנויות וירטואליות
כל עסק מכיר כיום בעובדה שעל מנת להיות עסק ריווחי יותר, עליו להתאים את עצמו למציאות הדיגיטלית המתקדמת...
קרא עוד »
יול 28, 2020
אילו חברות מספקות סליקה באינטרנט?
כיום יש לא מעט חברות אשר מציעות עבור בעלי עסקים לעשות שימוש באפשרות מתקדמת של סליקה באינטרנט. חשוב...
קרא עוד »
ספט 22, 2020