מהן מכונות סטפקראפט

אם נתקלתם במונח סטפקראפט, בפעם הראשונה, סביר להניח שנתקפתם סקרנות. בשורות הבאות נסביר מהן מכונות סטפקראפט ולמה הן משמשות. 

מכונות סטפקראפט בתחום ה-CNC

המכונות הללו הן סוג ייחודי של תהליך CNC. זהו תהליך ייצור ממוחשב המשמש לייצור חלקים, לייצור פריטים כמו מכוניות, מטוסים ועוד פתרונות רבים. התהליך נמצא בשימוש מאז שנות ה-50 והוא חולל מהפכה בייצור. מכונות סטפקראפט הן חוליה נוספת בשרשרת ייצור ותעשייה באורח מתקדם. 

לייצר חלקים בכל מפרט

עם CNC, אתה יכול לייצר חלקים לבד בבית, אם היה לך מיכון מתאים. בעזרת יצרנים בתחום זה תוכל לעצב את המוצרים שלך בכל מפרט מדויק. זו תהיה דרך נוחה מאוד לעבוד עם מכונות CNC כי אתה לא צריך לקום מוקדם בבוקר, לבלות שעות על מכונה שלא עובדת טוב. כאן לא צריך להסתבך עם ציוד יקר רק בשביל לעשות דברים פשוטים כמו חיתוך צורות פלסטיק או הכנת חלקים קטנים מיריעות מתכת. מכונות סטפקראפט מבצעות זאת טוב יותר. 

רובוט מתוחכם בייצור יעיל 

מכונות סטפקראפט הן סוג של רובוט שניתן להשתמש בו כדי לחתוך ולחבר חומרים. הרובוט מתוכנת עם פרמטרי החומר והמשתמש מזין את הפרמטרים הנדרשים. לאחר מכן הוא עוקב אחר נתיב מתוכנת מראש. 

דרך האובייקטים התלת מימדיים שהורכבו, בוצע חיתוך ואז הרכבתם יחד. הרובוט והפרמטרים החומריים מאוחסנים בזיכרון, מה שנותן למשתמש שליטה רבה יותר על אופן החיבור של הדברים. אבל זה לא הכל. השימוש במכונות אפשרי אפילו בתעשיית הדפוס.  ישנו דור חדש של טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית המאפשרת למשתמשים ליצור אובייקטים מחומרים שונים. הוא משתמש בטכנולוגיית חיתוך לייזר כדי ליצור חפצים יפים ומוצקים ממתכת ופלסטיק. ישנו אף מכשיר ההדפסה תלת מימד מהפכני שמשתמש באור כמקור הכוח העיקרי שלו במקום בחשמל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להיות ראשון בגוגל – המדריך המלא!
זהו. יש לכם אתר, התחלתם לקדם אותו, אתם מרגישים שאתם על זה ושהכל תחת שליטה. והנה, אתם לא במקום הראשון...
קרא עוד »
מרץ 07, 2021
אתר אינטרנט למתכנן פיננסי – כיצד אנחנו בונים אתר בצורה נכונה
לא מעט אנשים נעזרים היום בשירותיו של מתכנן פיננסי. מדובר על גורם מקצועי שיכול לעזור בתכנון נכון, הן...
קרא עוד »
יונ 22, 2020
בניית אתרים
האינטרנט הוא המקום הנפוץ ביותר להעברת רעיונות ומידע. תחום זה צומח במהירות עם צמיחת האינטרנט. ככל...
קרא עוד »
יול 18, 2022