מהן מכונות סטפקראפט

אם נתקלתם במונח סטפקראפט, בפעם הראשונה, סביר להניח שנתקפתם סקרנות. בשורות הבאות נסביר מהן מכונות סטפקראפט ולמה הן משמשות. 

מכונות סטפקראפט בתחום ה-CNC

המכונות הללו הן סוג ייחודי של תהליך CNC. זהו תהליך ייצור ממוחשב המשמש לייצור חלקים, לייצור פריטים כמו מכוניות, מטוסים ועוד פתרונות רבים. התהליך נמצא בשימוש מאז שנות ה-50 והוא חולל מהפכה בייצור. מכונות סטפקראפט הן חוליה נוספת בשרשרת ייצור ותעשייה באורח מתקדם. 

לייצר חלקים בכל מפרט

עם CNC, אתה יכול לייצר חלקים לבד בבית, אם היה לך מיכון מתאים. בעזרת יצרנים בתחום זה תוכל לעצב את המוצרים שלך בכל מפרט מדויק. זו תהיה דרך נוחה מאוד לעבוד עם מכונות CNC כי אתה לא צריך לקום מוקדם בבוקר, לבלות שעות על מכונה שלא עובדת טוב. כאן לא צריך להסתבך עם ציוד יקר רק בשביל לעשות דברים פשוטים כמו חיתוך צורות פלסטיק או הכנת חלקים קטנים מיריעות מתכת. מכונות סטפקראפט מבצעות זאת טוב יותר. 

רובוט מתוחכם בייצור יעיל 

מכונות סטפקראפט הן סוג של רובוט שניתן להשתמש בו כדי לחתוך ולחבר חומרים. הרובוט מתוכנת עם פרמטרי החומר והמשתמש מזין את הפרמטרים הנדרשים. לאחר מכן הוא עוקב אחר נתיב מתוכנת מראש. 

דרך האובייקטים התלת מימדיים שהורכבו, בוצע חיתוך ואז הרכבתם יחד. הרובוט והפרמטרים החומריים מאוחסנים בזיכרון, מה שנותן למשתמש שליטה רבה יותר על אופן החיבור של הדברים. אבל זה לא הכל. השימוש במכונות אפשרי אפילו בתעשיית הדפוס.  ישנו דור חדש של טכנולוגיית הדפסה תלת מימדית המאפשרת למשתמשים ליצור אובייקטים מחומרים שונים. הוא משתמש בטכנולוגיית חיתוך לייזר כדי ליצור חפצים יפים ומוצקים ממתכת ופלסטיק. ישנו אף מכשיר ההדפסה תלת מימד מהפכני שמשתמש באור כמקור הכוח העיקרי שלו במקום בחשמל.

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

פתרונות ענן – יקדם את העסק שלך

פתרונות ענן יכולים לעזור לעסקים לחסוך הרבה כסף וזמן בכך שהם מאפשרים להם להרחיב את תשתית ה-IT שלהם. הם גם מאפשרים לחברות

מהם קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם קישורים המובילים לאתרים אחרים. ניתן למצוא אותם בטקסט של מסמך, בכותרת התחתונה של אתר אינטרנט או בפוסט בבלוג. קישורים

מה זה תעודת SSL

תעודת SSL היא תעודה דיגיטלית שמונפקת על ידי רשות אישורים (CA) כדי לאמת את זהות הרשות המנפיקה. סוגי האישורים הנפוצים ביותר הם