אילו קורסי מחשבים יכולים להכניס אתכם להייטק?

קורס פייתון

בישראל, לעבוד בהייטק זה קלאסה. בטח אם אתם עובדי מדינה. ההטבות, השכר הגבוה כל אלו הופכים את החיים שלכם לנוחים במידה רבה, כך, הפך ההייטק לתחום מבוקש ופופולרי בזירה הישראלית.

מה גם שישראל נחשבת למעצמת סייבר, חברות הזנק שמוקמות פה רשומות על פטנטים בינלאומיים בתחום הטכנולוגיה. 

אולם יש לזה כמובן מחיר. אם אתם רוצים להתקבל למשרה נחשקת, אתם צריכים להיות טובים. ממש טובים. זה אומר לפחות תואר ראשון שיכול לקחת 4 שנים ואם אתם לא מתפשרים על מקום הלימודים, אולי אפילו יותר.

אבל יש דרך אחרת, קצרה יותר. רוצים לדעת מהי? המשיכו לקרוא.

קורסי מחשבים שיכניסו אתכם לעולם ההייטק:

כדי להגיע למשרה נחשבת בהייטק, אתם צריכים לעבוד הרבה. כן, זה דורש השקעה. כמו כן, בגלל הביקוש הרב הסינונים הרבה יותר מחמירים. 

אז איך אתם מגדילים את הסיכויים שלכם להשתלב כמה שיותר מהר? אז ככה. באופן עקרוני מה שישפיע על הסיכויים שלכם זה מקום הלימודים. אם למדתם במוסד לימודים יוקרתי סביר להניח שיהיה לכם עדיפות על פני בוגרי מכללות או קורסים למיניהם.

אבל יש אפשרות אחרת, כפי שכבר אמרנו. אתם יכולים לעשות קורס קצר בנושא מסוים בתחום ההייטק כמו קורס פייתון, להתחיל לעבוד בחברה גדולה באותו תחום ולהתקדם על ידי השתלמויות ולימודים נוספים תוך כדי עבודה. 

זו דרך קצרה יותר שכן אם אתם כבר נמצאים בחברה ומכירים את הכישורים שלכם, יהיה לכם קל יותר להתקדם באותה חברה עצמה. 

במקרים מסוימים החברה תממן לכם את הלימודים לצורך התפקיד, אבל זה כבר יותר נדיר. 

אז אתם יכולים לבחור קורסי הייטק כמו בדיקת תוכנה, בניית אתרים בקוד, אלו לא יצריכו מכם זמן ארוך של למידה ויכולים להשחיל אתכם פנימה לעולם ההייטק. 

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

פתרונות ענן – יקדם את העסק שלך

פתרונות ענן יכולים לעזור לעסקים לחסוך הרבה כסף וזמן בכך שהם מאפשרים להם להרחיב את תשתית ה-IT שלהם. הם גם מאפשרים לחברות

מהם קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם קישורים המובילים לאתרים אחרים. ניתן למצוא אותם בטקסט של מסמך, בכותרת התחתונה של אתר אינטרנט או בפוסט בבלוג. קישורים

מה זה תעודת SSL

תעודת SSL היא תעודה דיגיטלית שמונפקת על ידי רשות אישורים (CA) כדי לאמת את זהות הרשות המנפיקה. סוגי האישורים הנפוצים ביותר הם