תעודת SSL היא תעודה דיגיטלית שמונפקת על ידי רשות אישורים (CA) כדי לאמת את זהות הרשות המנפיקה. סוגי האישורים הנפוצים ביותר הם SHA1 ו-SHA256.

מקרה השימוש הנפוץ ביותר עבור אישורי SSL הוא כאשר אתה צריך להצפין תעבורה בין האתר שלך לשרת צד שלישי, או בין שני אתרים או שרתים. לדוגמה, אתר מסחר אלקטרוני צריך להגן על המשתמשים שלו מפני עסקאות הונאה שנרכשו מחוץ לאתר שלהם.

תעודת SSL היא תעודה דיגיטלית אשר מונפקת על ידי רשות אישורים (CA) כדי להוכיח את האותנטיות של אתר אינטרנט. הוא משמש להצפנת המידע שנשלח בין הדפדפן לשרת. ה-CA מנפיקה תעודות SSL בשם בעל אתר האינטרנט.

רשויות אישורים (CA) הן הישויות המנפקות תעודות SSL. הם אחראים להבטיח שכל האתרים והאפליקציות פועלים בצורה מאובטחת. תהליך הנפקת האישור ידוע כרשות האישורים של CA. רשות האישורים אחראית למשימות הבאות:

איך התעודה עוזרת לנו?

תעודת SSL היא תעודה דיגיטלית המשמשת לאבטחת החיבור בין שרת אינטרנט לדפדפן. אבטחת החיבור תלויה באלגוריתם ההצפנה בו משתמש בעל האתר והשרתים שלו.  השימוש בתעודות SSL הולך וגובר בעולם האינטרנט והמסחר האלקטרוני. הם עוזרים לנו לאבטח את האתרים שלנו ולאחסן נתונים בצורה מאובטחת כדי שנוכל למנוע גישה לא מורשית לנתונים שלנו.

אנו משתמשים בתעודות SSL כבר זמן רב. זוהי טכנולוגיה המאפשרת לך להצפין את הנתונים שלך כאשר אתה שולח אותם דרך רשת.

אישור SSL עוזר לנו במובנים רבים. האחד, זה עוזר לנו להימנע מהאקרים שעלולים לנסות לגנוב את המידע שלנו דרך רשת לא מאובטחת. שניים, אם מותקן אצלנו תעודת SSL באתר שלנו, אנחנו יכולים להיות בטוחים שאף אחד לא יוכל לקרוא את התוכן שלנו ללא כל הצפנה. שלוש, אם אנו משתמשים בתעודת SSL מחברה ידועה כמו GoDaddy או Let's Encrypt, אז כל אחד יכול לסמוך על כך שהאתר שבו הוא מבקר בטוח ומאובטח.

צרו קשר עם אינטרוויז'ן לפרטים >>>

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

מה זה SEO

מה זה SEO או אופטימיזציה למנועי חיפוש?, היא אסטרטגיית שיווק דיגיטלית המסייעת לאתרים לדרג גבוה יותר בתוצאות החיפוש האורגניות של מנועי חיפוש

ניקוי מוניטין באינטרנט

האינטרנט הוא מקום מאוד גדול ולאנשים יש הרבה מידע עלינו ועל העסקים שאנו מנהלים. המידע הזה זמין לכולם. לא מדובר רק במנועי

משחק פוקר אונליין

פוקר הוא משחק שקיים כבר מאות שנים. מקורו באיטליה ובצרפת והובא לארצות הברית בתחילת המאה ה-19. הוא הפך במהירות לפופולרית בקרב מהמרים