איך להגדיל טראפיק לאתר?

איך להגדיל טראפיק לאתר?

המאמר באדיבות QPLAY קידום אתרים

לא, לא מדובר בטראפיק של דברים אסורים, חס ושלום, אלא בטראפיק שמהווה את התנועה אל עסק מסוים כאשר הוא מקודם. למה צריכים תנועה אל העסק? כי אם כבר טורחים ועמלים על יצירה של דף פייסבוק, דף נחיתה ו/או אתר בית לעסק, זה חשוב מאוד כי המקומות הללו יהיו מקומות שאותם הלקוחות מכירים ומקבלים חשיפה גבוהה ככל האפשר. בעגה המקצועית לקידום יש הרבה מאוד מונחים סבוכים אשר לאנשים מן השורה שלא עסוקים בתחום לגמרי לא מובנים או מוכרים, וכאן חשוב להבין את המונח הזה כדי לעשות את הקידום הכי איכותי.

מקדמים אותו בגוגל

איך מגדילים את התנועה לאתר? דבר ראשון ניתן לבצע קידום של האתר במנוע החיפוש אליו ניגש כמעט כל אדם, מגדול ועד להכי קטן. ברגע בו לומדים להקליד בשורת החיפוש הופכים להיות חלק ממטרה, כאשר עבודת קידום נכונה המתבצעת ע"י חברת קידום אתרים תגיע אל האנשים הכי רלבנטיים שנמצאים ברחבי הסייבר ספייס ומחפשים אחר דבר מה.

יוצרים פרסום בפייסבוק

הרשת החברתית הכי בולטת גם נכון לעכשיו היא הפייסבוק, כשאר היא פעילה מאוד בארץ, בעיקר עבור גילאים מבוגרים ופחות עבור כאלה שטרם או אחרי הצבא. פרסום בפייסבוק יכול להניע אל עבר אתר מסוים אם רק משכילים לבצע פרסום חכם שכולל לינק לאתר, מסר שיווקי ותמונה ו/או סרטון שמושכים את הקהל.

פרסום ישיר במדיה

יש אתרים שיכולים להיות מאוד רלבנטיים כי שם גולשים לקוחות פוטנציאליים עם תנועה מאוד גדולה של גולשים שמידי יום ביומו לשם נכנסים. פרסום ורכישה של שטחי פרסום שם יכולים להביא גם כן לתנועה לאתר.

הטמעת האתר בקהילות

נכון להיום זה די בולט לראות כי ישנן קהילות חזקות שפעילות להן באינטרנט. את הקהילות הללו ניתן לנצל באופן חכם כדי לשזור מסר לגבי אתר או מוצר, רק צריכים לעשות זאת בחוכמה כד שהמשתמש לא ייחסם ויסומן עם אקט בולט וברור למדי של פרסום. זה מצריך פעולה מתוחכמת של אדם שאר מכיר את הקהילות הללו מקורב ויודע כיצד לנווט שם מבלי להיות מתויג במהרה בתור טרול או ספאמר.

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

החסרונות במאגרי תמונות חינמים

החסרונות במאגרי תמונות חינמים

אם תחפשו אחר תמונות במאגרי תמונות חינמים אתם צפויים להתאכזב במקרים רבים. הרי ישנם חסרונות רבים לאתרים הללו שבוודאי תרצו לקחת בחשבון.