קניית צפיות בטיקטוק – מדריך מקוצר למתחילים

אנשים רוצים לדעת על קניית צפיות בטיקטוק מסיבה טובה. הרי Tiktok היא אפליקציה לנייד המאפשרת למשתמשים ליצור, לשתף ולצפות בסרטונים קצרים. האפליקציה נוצרה על ידי החברה שבבעלותה פלטפורמת הקליפים הפופולרית Musical.ly, ויש לה ממשק דומה לזה של Musical.ly. האפליקציה זמינה כרגע במכשירי iOS, אבל גרסת אנדרואיד נמצאת בפיתוח. יש לו ממשק אינטואיטיבי, תכונות קלות לשימוש ומגוון סוגי תוכן. Tiktok הורד יותר ממיליון פעמים ב-App Store בלבד. הצלחת האפליקציה הביאה אותה להירכש על ידי גוגל תמורת 25 מיליון דולר בדצמבר 2017.

הכל על קניית צפיות בטיקטוק

תכונת "קניית צפיות" של TikTok מאפשרת למשתמשים לרכוש צפיות עבור הסרטונים שלהם על מנת להשיג יותר חשיפה ועוקבים. תכונה זו קיימת מאז שהאפליקציה שוחררה לראשונה ב-2017.

צריך לומר שיש כמה צדדים לגבי קניית צפיות בטיקטוק. קניית צפיות ב-TikTok היא נושא שנוי במחלוקת. ישנם אנשים רבים המאמינים שהתרגול אינו אתי, בעוד שאחרים חושבים שזה בסדר גמור. חלק מהאנשים הללו ערכו מחקר בנושא והגיעו למסקנות שונות לגביו.

תמיד חשוב לחברות לדעת מה הלקוחות שלהן רוצים, אבל יש כמה גבולות למה שהם צריכים לעשות כדי להשיג אותם. מה שצריך להיות ברור זה הדבר הבא: קניית צפיות של TikTok היא דרך להגדיל את הנוכחות שלך בפלטפורמה. זוהי דרך טובה להשיג יותר עוקבים, לייקים וצפיות.

קניית צפיות בטיקטוק אינה קשה כמו שאתה עשוי לחשוב. ישנם מספר אתרים המציעים שירות זה וניתן לעשות זאת בשתי דרכים – או בקניית עוקבים או בקניית לייקים. ההבדל בין השניים הוא שעוקבים הם אנשים שכבר עשו לייק לסרטונים שלך ולייקים הם אנשים שעדיין לא אהבו את הסרטונים שלך אבל עדיין צופים בהם באופן קבוע. 

אם אתה מחפש דרך מהירה להגביר את העוקבים שלך, אז רכישת עוקבים יכולה להיות האפשרות הטובה ביותר עבורך. אם אתה רוצה לבנות את המעקב שלך עם הזמן, אז קניית לייקים עשויה להיות מתאימה יותר. מידע נוסף באתר https://www.youhoo.co.il/

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

הדרכת אבטחת מידע

הדרכת אבטחת מידע היא חלק חשוב מתוכנית ההגנה של כל ארגון. זה עוזר להכשיר את העובדים כיצד לטפל במידע רגיש וכיצד לזהות