טעויות נפוצות בבניית אתרים ואיך להימנע מהן

אתר אינטרנט הוא לא מותרות לבית עסק, הוא חלק אינטגרלי וחיוני ששומר על כך שבית העסק ימשיך להיות רלוונטי גם בשנת 2022. בניית אתרים זה תהליך בו אנחנו מחדדים את הצרכים של הלקוח, את האופי של בית העסק, חושבים איך לספר את הסיפור בצורה המדויקת ביותר, כדי שהלקוח יבין בדיוק מה העסק מציע וכמה כדאי לו 'לקפוץ' על ההצעה. אתר אינטרנט עובד ויעיל הוא חשוב מאין כמותו, אם אתם רוצים לשמוע קצת מניסיון של העוסקים בתחום, אתם במקום הנכון. תוכלו להיכנס לאתר https://www.gnss.co.il/ ללמוד פרטים נוספים או להמשיך לקרוא.

טעות שכיחה, לבנות אתר אינטרנט ולא להמשיך לתפעל אותו 

אתם יצאתם לדרך, בחרתם חברת בניית אתרים, המשכתם לעבוד ולהתנהל כרגיל, בדיעבד, אחרי כמה חודשים ואפילו שנה, יכול להיות שיתברר כי האתר לא באמת מעודכן לעת עתה. למה זו בעיה כל כך דרמטית? לא רק משום שהלקוח שנכנס לאתר אחרי שנה, מוצא אותו לא רלוונטי ועוזב, אלא גם האלגוריתם של גוגל מסווג את האתר הזה כאתר שלא נותן ערך אמיתי ללקוח, כך שהמיקום שלו ברשת מתחיל להיות יותר ויותר זניח. כבר השקעתם את מה שצריך, כבר יצאתם לדרך, שימו לב כי אתם מעדכנים את האתר כל הזמן. 

טעות נפוצה נוספת, אתר האינטרנט לא מספק חווית משתמש מספקת 

יכול להיות שהגרפיקה נהדרת ושהתוכן גם כן מוצלח, אבל אם האתר לא יגיב במהירות ולא יהיה נעים לעבודה, אין לקוח שימשיך להישאר שם. חברה מקצועית עבור בניית אתרים צריכה למנוע בדיוק מקרים מהסוג הזה. 

טעות מוכרת, האתר לא מפנה ליצירת קשר בצורה בולטת 

בסוף, אתם לא משקיעים באתר פשוט כדי שיהיה משהו יפה על שמכם באינטרנט, אתם כאן כי אתם רוצים להגדיל את המחזור העיסקי של העסק. בדיוק בגלל זה, חשוב כל כך לשים לב לכך, שהאתר מפנה ליצירת קשר. שימו לב והקפידו לשים הפניה בולטת להזמנה של מוצרים, גם הפרטים ליצירת קשר, צריכים להיות נגישים. 

איך תמנעו מתקלות מיותרות? היעזרו בבעלי מקצוע

להיעזר במי שמכירים את התחום זה הטיפ הכי חשוב שיש לנו לתת. אל תוותרו, ההשקעה תשתלם בסוף. 

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

פתרונות ענן – יקדם את העסק שלך

פתרונות ענן יכולים לעזור לעסקים לחסוך הרבה כסף וזמן בכך שהם מאפשרים להם להרחיב את תשתית ה-IT שלהם. הם גם מאפשרים לחברות

מהם קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם קישורים המובילים לאתרים אחרים. ניתן למצוא אותם בטקסט של מסמך, בכותרת התחתונה של אתר אינטרנט או בפוסט בבלוג. קישורים

מה זה תעודת SSL

תעודת SSL היא תעודה דיגיטלית שמונפקת על ידי רשות אישורים (CA) כדי לאמת את זהות הרשות המנפיקה. סוגי האישורים הנפוצים ביותר הם