טעויות נפוצות בבניית אתרים ואיך להימנע מהן

אתר אינטרנט הוא לא מותרות לבית עסק, הוא חלק אינטגרלי וחיוני ששומר על כך שבית העסק ימשיך להיות רלוונטי גם בשנת 2022. בניית אתרים זה תהליך בו אנחנו מחדדים את הצרכים של הלקוח, את האופי של בית העסק, חושבים איך לספר את הסיפור בצורה המדויקת ביותר, כדי שהלקוח יבין בדיוק מה העסק מציע וכמה כדאי לו 'לקפוץ' על ההצעה. אתר אינטרנט עובד ויעיל הוא חשוב מאין כמותו, אם אתם רוצים לשמוע קצת מניסיון של העוסקים בתחום, אתם במקום הנכון. תוכלו להיכנס לאתר https://www.gnss.co.il/ ללמוד פרטים נוספים או להמשיך לקרוא.

טעות שכיחה, לבנות אתר אינטרנט ולא להמשיך לתפעל אותו 

אתם יצאתם לדרך, בחרתם חברת בניית אתרים, המשכתם לעבוד ולהתנהל כרגיל, בדיעבד, אחרי כמה חודשים ואפילו שנה, יכול להיות שיתברר כי האתר לא באמת מעודכן לעת עתה. למה זו בעיה כל כך דרמטית? לא רק משום שהלקוח שנכנס לאתר אחרי שנה, מוצא אותו לא רלוונטי ועוזב, אלא גם האלגוריתם של גוגל מסווג את האתר הזה כאתר שלא נותן ערך אמיתי ללקוח, כך שהמיקום שלו ברשת מתחיל להיות יותר ויותר זניח. כבר השקעתם את מה שצריך, כבר יצאתם לדרך, שימו לב כי אתם מעדכנים את האתר כל הזמן. 

טעות נפוצה נוספת, אתר האינטרנט לא מספק חווית משתמש מספקת 

יכול להיות שהגרפיקה נהדרת ושהתוכן גם כן מוצלח, אבל אם האתר לא יגיב במהירות ולא יהיה נעים לעבודה, אין לקוח שימשיך להישאר שם. חברה מקצועית עבור בניית אתרים צריכה למנוע בדיוק מקרים מהסוג הזה. 

טעות מוכרת, האתר לא מפנה ליצירת קשר בצורה בולטת 

בסוף, אתם לא משקיעים באתר פשוט כדי שיהיה משהו יפה על שמכם באינטרנט, אתם כאן כי אתם רוצים להגדיל את המחזור העיסקי של העסק. בדיוק בגלל זה, חשוב כל כך לשים לב לכך, שהאתר מפנה ליצירת קשר. שימו לב והקפידו לשים הפניה בולטת להזמנה של מוצרים, גם הפרטים ליצירת קשר, צריכים להיות נגישים. 

איך תמנעו מתקלות מיותרות? היעזרו בבעלי מקצוע

להיעזר במי שמכירים את התחום זה הטיפ הכי חשוב שיש לנו לתת. אל תוותרו, ההשקעה תשתלם בסוף. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כנס וירטואלי – בדיוק כמו כנס רגיל
כפי שנהוג להשקיע בתכנון של כנסים רגילים בלא מעט מובנים, גם כאשר מתכננים כנס וירטואלי, ניתן לעשות את זה...
קרא עוד »
דצמ 15, 2020
תובנות לגבי מוצרי חשמל פרימיום
ניווט בנוף של מוצרי חשמל יכול להיות מרתיע, במיוחד כאשר מבחינים בין הצעות סטנדרטיות למוצרי פרימיום....
קרא עוד »
אפר 12, 2024
בניית קמפיין ממומן בגוגל
איך שלא תהפכו את הדברים, ניתן לומר דבר אחד ברור – אם אתם רוצים לראות את העסק שלכם צובר תאוצה ומשיג...
קרא עוד »
יונ 15, 2021