ניהול לקוחות מ-א' ועד ת' עם מערכת CRM

ניהול לקוחות מ-א' ועד ת' עם מערכת CRM

מערכת CRM היא מערכת לניהול לקוחות. כיום עסקים רבים משתמשים בה ולא רק עסקים גדולים כפי שהיה בעבר אלא ממש עסקים קטנים עד בינוניים העושים שימוש במערכת שכזו בהתאמה אישית, בעלויות מוזלות ובתפעול קל, מהיר ונוח. אלה יכולים להיעזר במערכת לשדרג את מערך שירות הלקוחות שהם מספקים, ניהול הלידים והפניות מערוצי השיווק השונים והגדלת המכירות וההכנסות על ידי שיפור היעילות בעבודה בעסק, תיעוד העבודה מול הלקוחות ועוד. באמצעות מערכת CRM תוכלו לנהל את הלקוחות בעסק שלכם מ-א' ועד ת'.

פיצ'רים רבים במערכת אחת:

מערכת CRM כוללת מגוון רחב של פיצ'רים. חלקם יכולים להיות שימושיים עבור עסק אחד, בעוד אחרים עשויים להיות שימושיים יותר עבור עסק מסוג אחר. אלו הם רק חלק מאותם פיצ'רים:

  • ניהול לידים – קליטה, ניתוב וניהול של לידים חדשים במערכת הנכנסים מערוצי השיווק השונים. תוכלו ללמוד מידע אודות הלידים, מהיכן הגיעו, באיזו שעה ומאיזה טופס (וכמובן שם הליד והטלפון שלו). 
  • ניהול לקוחות שוטף – תיעוד השיחות עם הלידים, היכן הם נמצאים בתהליך המכירה, תזכורות, משימות ועוד. לדוגמה: להתקשר ללקוחה בשעה 17:00 לאחר שתסיים את העבודה, לקוח Y רכש מוצר ל-30 יום ניסיון – לחזור אליו יומיים לפני סיום לחידוש… וכך הלאה.
  • ניתוח נתונים – גרפיקאים ודיאגרמות עם נתונים במספרים ובאחוזים אודות כמות הלידים שנכנסו, כמות הלידים שטופלו בפועל, כמות המכירות שבוצעו מאותו משתמש, הכנסה ועוד.
  • סליקה – התממשקות למערכת סליקת אשראי בטוחה של חברות האשראי המובילות בישראל ואפשרות לסלוק ללקוחות אשראי בקלות דרך המערכת.
  • ניהול הזמנות – מעקב אחר הזמנות קיימות, לוודא שמוצר הגיע אל הלקוח, שהוא מרוצה וכו'.
  • הנפקת חשבוניות והנהלת חשבונות.
  • ועוד…

התאמת המערכת לצרכי העסק:

כאמור אחד היתרונות הגדולים במערכת CRM של היום היא היכולת להתאים באופן אישי את המערכת לצרכי העסק. לא צריך לסבך אתכם ואת העובדים שלכם עם פיצ'רים ושירותים שאתם לא צריכים ואתם בוודאי גם לא צריכים לשלם על שירותים שאתם לא צריכים. התאימו באופן אישי לפי הצרכים שלכם את המערכת ודאגו שהיא תהיה נוחה ויעילה בדיוק לצרכים שלכם.

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

מחירי בניית אתרים 2021

מחירי בניית אתרים 2021

אתר אינטרנט מקצועי לעסק יהווה את הבסיס החשוב להצלחת העסק בעולם השיווק הדיגיטלי. למעשה ללא אתר אינטרנט תתקשו לקדם את העסק אונליין.

קידום חנות באינטרנט digital ry

קידום חנות באינטרנט digital ry

השקעתם סכום נכבד בהקמה של חנות באינטרנט, וכעת אתם רוצים לחשוף אותה בפני קהל רחב של לקוחות פוטנציאליים? קידום חנות באינטרנט ry