אחסון אתרים וורדפרס – כיצד בוחרים שרת נכון לאתר

אחסון אתרים וורדפרס

כשאנחנו מחליטים לבנות אתר אינטרנט לעסק שלנו, אחת השאלות שעלינו לשאול את עצמנו היא, היכן נרצה לאחסן אותו. שרת האחסון של האתר ישמש למעשה בתור הבית שלו, ודרכו יהיה אפשר להציג אותו בפני גולשים, באופן ישיר או דרך מנועי חיפוש, רשתות חברתיות ובדרכים אחרות. 

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של שרתי אחסון עבור אתרי אינטרנט מסוגים שונים. בין היתר, אנחנו יכולים למצוא שרתי אחסון אתרים וורדפרס, אותה מערכת קוד פתוח המאפשרת לכל אחד לעשות מנוי ולהקים אתר אינטרנט על פי צרכיו. השאלה היא איזה שרת אחסון יכול להתאים לנו, איזה שרת יכול לענות על הצרכים שלנו. 

בעיקרון, יש שתי נקודות אליהן אנחנו צריכים להתייחס כשברצוננו לבחור שרת אחסון לאתר האינטרנט שלנו. נקודה אחת מתייחסת לסוג השרת מבחינת אופי האחסון שלו, הנקודה השנייה מתייחסת לפרטים טכניים שונים שקשורים לאחסון ולתחזוקה של האתר לאורך זמן. 

איזה סוגי שרתים קיימים ומה הם הפרטים שצריך להתייחס אליהם

כשאנחנו בוחנים שרתי אחסון עבור בניית אתרים על פי המבנה שלהם, אזי שיש לנו אפשרות למצוא שני סוגים עיקריים. שרת אחד מאפשר התקנה של אתר אינטרנט באופן בלעדי על פני כל השרת. שרת אחר הוא וירטואלי, כזה שאנחנו יכולים לחלוק אותו עם גורם נוסף, כך אנחנו מנצלים חלק יחסי בשרת על פי גודל האתר שלנו. העלויות אף הן מתחלקות באופן יחסי. 

לגבי הפרטים הטכניים, אנחנו צריכים לבחון שאלות כגון, מה גודל השרת, איזו אבטחה יש לו, כיצד הוא מתוחזק, איזה שירות טכני מספקת החברה אשר בבעלותה השרת וכיצד אנחנו יכולים להרחיב אותו במידה ויש לנו צורך בכך. אלו פרטים חשובים לתחזוקה נכונה של האתר לאורך זמן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להגדיל טראפיק לאתר?
המאמר באדיבות QPLAY קידום אתרים לא, לא מדובר בטראפיק של דברים אסורים, חס ושלום, אלא בטראפיק שמהווה את...
קרא עוד »
מאי 29, 2019
בחינת חלופות לסיבים אופטיים: פתיחת האפשרויות
כמומחה מובהק בתחום הטלקומוניקציה והעברת נתונים, אני שמח להדריך אותך בעולם הטכנולוגיות האלטרנטיביות...
קרא עוד »
ספט 19, 2023
סנטרית לאחר ניתוח מתיחת פנים וצוואר
לאחר ניתוח מתיחת פנים או צוואר, חשוב לדעת כיצד לטפל בסנטר. סנטר לאחר ניתוח מתיחת פנים וצוואר כרוך...
קרא עוד »
אפר 09, 2023