אחסון אתרים וורדפרס – כיצד בוחרים שרת נכון לאתר

אחסון אתרים וורדפרס

כשאנחנו מחליטים לבנות אתר אינטרנט לעסק שלנו, אחת השאלות שעלינו לשאול את עצמנו היא, היכן נרצה לאחסן אותו. שרת האחסון של האתר ישמש למעשה בתור הבית שלו, ודרכו יהיה אפשר להציג אותו בפני גולשים, באופן ישיר או דרך מנועי חיפוש, רשתות חברתיות ובדרכים אחרות. 

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של שרתי אחסון עבור אתרי אינטרנט מסוגים שונים. בין היתר, אנחנו יכולים למצוא שרתי אחסון אתרים וורדפרס, אותה מערכת קוד פתוח המאפשרת לכל אחד לעשות מנוי ולהקים אתר אינטרנט על פי צרכיו. השאלה היא איזה שרת אחסון יכול להתאים לנו, איזה שרת יכול לענות על הצרכים שלנו. 

בעיקרון, יש שתי נקודות אליהן אנחנו צריכים להתייחס כשברצוננו לבחור שרת אחסון לאתר האינטרנט שלנו. נקודה אחת מתייחסת לסוג השרת מבחינת אופי האחסון שלו, הנקודה השנייה מתייחסת לפרטים טכניים שונים שקשורים לאחסון ולתחזוקה של האתר לאורך זמן. 

איזה סוגי שרתים קיימים ומה הם הפרטים שצריך להתייחס אליהם

כשאנחנו בוחנים שרתי אחסון עבור בניית אתרים על פי המבנה שלהם, אזי שיש לנו אפשרות למצוא שני סוגים עיקריים. שרת אחד מאפשר התקנה של אתר אינטרנט באופן בלעדי על פני כל השרת. שרת אחר הוא וירטואלי, כזה שאנחנו יכולים לחלוק אותו עם גורם נוסף, כך אנחנו מנצלים חלק יחסי בשרת על פי גודל האתר שלנו. העלויות אף הן מתחלקות באופן יחסי. 

לגבי הפרטים הטכניים, אנחנו צריכים לבחון שאלות כגון, מה גודל השרת, איזו אבטחה יש לו, כיצד הוא מתוחזק, איזה שירות טכני מספקת החברה אשר בבעלותה השרת וכיצד אנחנו יכולים להרחיב אותו במידה ויש לנו צורך בכך. אלו פרטים חשובים לתחזוקה נכונה של האתר לאורך זמן.

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

מחירי בניית אתרים 2021

מחירי בניית אתרים 2021

אתר אינטרנט מקצועי לעסק יהווה את הבסיס החשוב להצלחת העסק בעולם השיווק הדיגיטלי. למעשה ללא אתר אינטרנט תתקשו לקדם את העסק אונליין.

קידום חנות באינטרנט digital ry

קידום חנות באינטרנט digital ry

השקעתם סכום נכבד בהקמה של חנות באינטרנט, וכעת אתם רוצים לחשוף אותה בפני קהל רחב של לקוחות פוטנציאליים? קידום חנות באינטרנט ry