אחסון אתרים וורדפרס – כיצד בוחרים שרת נכון לאתר

אחסון אתרים וורדפרס

כשאנחנו מחליטים לבנות אתר אינטרנט לעסק שלנו, אחת השאלות שעלינו לשאול את עצמנו היא, היכן נרצה לאחסן אותו. שרת האחסון של האתר ישמש למעשה בתור הבית שלו, ודרכו יהיה אפשר להציג אותו בפני גולשים, באופן ישיר או דרך מנועי חיפוש, רשתות חברתיות ובדרכים אחרות. 

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של שרתי אחסון עבור אתרי אינטרנט מסוגים שונים. בין היתר, אנחנו יכולים למצוא שרתי אחסון אתרים וורדפרס, אותה מערכת קוד פתוח המאפשרת לכל אחד לעשות מנוי ולהקים אתר אינטרנט על פי צרכיו. השאלה היא איזה שרת אחסון יכול להתאים לנו, איזה שרת יכול לענות על הצרכים שלנו. 

בעיקרון, יש שתי נקודות אליהן אנחנו צריכים להתייחס כשברצוננו לבחור שרת אחסון לאתר האינטרנט שלנו. נקודה אחת מתייחסת לסוג השרת מבחינת אופי האחסון שלו, הנקודה השנייה מתייחסת לפרטים טכניים שונים שקשורים לאחסון ולתחזוקה של האתר לאורך זמן. 

איזה סוגי שרתים קיימים ומה הם הפרטים שצריך להתייחס אליהם

כשאנחנו בוחנים שרתי אחסון עבור בניית אתרים על פי המבנה שלהם, אזי שיש לנו אפשרות למצוא שני סוגים עיקריים. שרת אחד מאפשר התקנה של אתר אינטרנט באופן בלעדי על פני כל השרת. שרת אחר הוא וירטואלי, כזה שאנחנו יכולים לחלוק אותו עם גורם נוסף, כך אנחנו מנצלים חלק יחסי בשרת על פי גודל האתר שלנו. העלויות אף הן מתחלקות באופן יחסי. 

לגבי הפרטים הטכניים, אנחנו צריכים לבחון שאלות כגון, מה גודל השרת, איזו אבטחה יש לו, כיצד הוא מתוחזק, איזה שירות טכני מספקת החברה אשר בבעלותה השרת וכיצד אנחנו יכולים להרחיב אותו במידה ויש לנו צורך בכך. אלו פרטים חשובים לתחזוקה נכונה של האתר לאורך זמן.

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

פתרונות ענן – יקדם את העסק שלך

פתרונות ענן יכולים לעזור לעסקים לחסוך הרבה כסף וזמן בכך שהם מאפשרים להם להרחיב את תשתית ה-IT שלהם. הם גם מאפשרים לחברות

מהם קישורים חיצוניים?

קישורים חיצוניים הם קישורים המובילים לאתרים אחרים. ניתן למצוא אותם בטקסט של מסמך, בכותרת התחתונה של אתר אינטרנט או בפוסט בבלוג. קישורים

מה זה תעודת SSL

תעודת SSL היא תעודה דיגיטלית שמונפקת על ידי רשות אישורים (CA) כדי לאמת את זהות הרשות המנפיקה. סוגי האישורים הנפוצים ביותר הם