שיווק דיגיטלי לעסקים

שיווק דיגיטלי לעסקים

שיווק העסק באמצעות האינטרנט הוא אולי הדבר הכי חכם שאתם יכולים לעשות כיום כדי לקדם את העסק שלכם ולהביא לקוחות חדשים. כל בעל עסק חולם להתקדם ולהתפתח ואין ספק כי באמצעות האינטרנט ניתן בהחלט לעשות זאת. שיווק דיגיטלי לעסקים יכול לאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של האינטרנט לטובת קידום העסק בדיגיטל. 

איך עושים שיווק דיגיטלי לעסקים?

שיווק דיגיטלי לעסקים הוא כמובן מונח גדול ומורכב שגם 10 מאמרים לא יוכלו לסכם אותו במילים פשוטות. הוא כולל כל כך הרבה מרכיבים, החל מבניית אסטרטגיה שיווקית, תוכנית שיווק, הגדרת מטרות, אפיון העסק, אפיון קהל היעד, ביצוע מחקרים שונים, בחירת הפלטפורמות שבהן נרצה להשקיע, בניית תקציב פרסום, אילו תשתיות צריך לבנות לעסק, מהם המסרים השיווקיים שנרצה להעביר? איך נעביר אותם באמצעות האינטרנט? ועוד. 

כדאי להתחיל מבניית אסטרטגיית שיווק:

אסטרטגיה שיווקית תהיה למעשה התמונה הגדולה של העסק ותגדיר את העסק, החזון של בעל העסק, השירותים שהעסק מספק ואת המטרות העיקריות של העסק. כל אסטרטגיה שיווקית תתחיל מרשימת היתרון או היתרונות של העסק על פני המתחרים ומה שמייחד את העסק לעומת המתחרים. משם הכול יזרום הרבה יותר טוב ויהיה יותר נוח וקל להעלות רעיונות ולהגדיר את מטרות הביניים. לאחר מכן כדאי יהיה לבנות תוכנית שיווק שבה נחליט על תקציב פרסום, כיצד לחלק אותו והיכן להשתמש בו ועוד. 

באיזו פלטפורמה להשקיע?

רשתות חברתיות? קידום אורגני בגוגל? פרסום ממומן? פרסום כתבות יח"צ? שיווק ביוטיוב? יש כל כך הרבה אפשרויות, חלקן טובות יותר חלקן פחות, חלקן פופולרית יותר וחלקן פחות. אתם צריכים לבצע מחקר אודות קהל היעד שלכם והיכן הוא עשוי להימצא באינטרנט וכך להחליט באיזו פלטפורמה להשקיע את כל או רוב תקציב הפרסום הראשוני שלכם.

> קבלו מידע אודות בניית אתרי וורדפרס

 

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו