חשבוניות ירוקות – לעזור לסביבה

חשבוניות ירוקות

המאמר באדיבות http://www.tranzila.com/

אין זה סוד, שהמהפכה הגדולה של המאה ה-21 ואפשר להניח שהיא תימשך עוד שנים רבות, זו מהפכת איכות הסביבה. מה שהתחיל כבר בסוף המאה העשרים, מתגבר מתחילת שנות האלפיים וכפי שציינו, זו רק ההתחלה.

אנחנו יכולים לראות את זה בהתנהגות והחלטות של פוליטיקאים, אנחנו יכולים לראות את זה בפעולות שונות שמבצעים אנשי ציבור, אמנים וכדומה, וכן אנחנו יכולים לראות את זה, כמובן, בפעולות של ארגונים בינלאומיים, מקומיים, מדינות, חברות וגורמים אחרים.

כל אחד מאיתנו יכול לעשות משהו למען הסביבה, משהו קטן שיכול לעזור ולשמור על הסביבה, שתהיה יותר נקייה, פחות מזוהמת, הרבה יותר בריאה, כך יהיה לנו ולדורות הבאים הרבה יותר נעים וטוב לחיות על כדור הארץ.

אחת הדוגמאות הטובות למה שאנחנו יכולים לעשות, הן בתור אנשים פרטיים ובוודאי בתור בעלי עסקים או בעלי מקצוע, זה להשתמש בחשבוניות ירוקות. מדובר על חשבוניות אשר במקום להדפיס אותן על נייר, מעבירים אותן דרך המייל אל הלקוח או דרך הודעה לסלולר. כלומר, במקום שאנחנו נבזבז נייר על הדפסת חשבונית, הרי שאנחנו יכולים לכתוב אותה על מסמך מסודר במחשב ולהעביר אותה אל הלקוח דרך המייל.

כיצד החשבוניות הן ירוקות

ראשית, זה מתחיל בכך, שהכל מתבצע דרך המחשב. בצורה כזו, אנחנו חוסכים שימוש בנייר, אנחנו לא צריכים להדפיס את הקבלה. הכל נמצא על המחשב.

שנית, זה הרבה יותר מסודר, הרבה יותר נקי, הרבה יותר פשוט. הלקוח יכול לקבל את הקבלה דרך המייל או דרך הודעה בסלולר, והוא יכול לשמור את הקבלה אצלו על המחשב. הוא יכול גם להעביר אותה הלאה אם יש לו צורך בכך. למשל, אם הוא רוצה להעביר אותה לרואה חשבון או לגורם אחר, הרי שהוא לא צריך להדפיס, הוא יכול להעביר אותה במייל.

שלישית, בעקיפין, זה גם חוסך שימוש בחומרים אחרים. זה חוסך שימוש בדיו, חוסך שימוש באמצעי אחסון, הכל מתבצע דרך המחשב על גבי מכשירים וציוד שגם ככה פועלים, גם ככה קיימים ולא צריך לייצר או להפעיל אותם במיוחד בשביל זה.

קראו על: קידום בגוגל

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בונים אתר? בואו להכיר את האפשרויות שיש לכם
אתרי אינטרנט לבנייה עצמית, היא הפתרון המושלם עבור יחידים ועסקים קטנים כדי להקים אתר מבלי להעסיק מפתח...
קרא עוד »
פבר 24, 2020
ניהול תוכן לאתרים
רוב האנשים שמחזיקים באתר אינטרנט, זקוקים לאדם שינהל עבורם את התוכן הרב הקיים להם באתר. בגלל ריבוי...
קרא עוד »
ינו 05, 2021
בדקו כיצד יועץ קידום אתרים יוכל לעזור גם לכם
ברור שאתם חייבים אתר, כי אם אין לכם כזה – אתם פשוט לא נמצאים במקום בו אתם צריכים להיות. אבל הרבה מעבר...
קרא עוד »
ינו 31, 2021