איך תמצאו לעצמכם מומחה UX?

איך תמצאו לעצמכם מומחה UX?

אם אתם עומדים לפני פיתוח אפליקציה או הקמת אתר, אתם ניצבים בפני קבלת החלטות לא מעטות. אתם מקווים למצוא את הדרך הנכונה והטובה ביותר בה תוכלו ללכת כדי להשיג את היעד שלכם – אתר מוצלח ושימושי שיניב לכם כמובן רווחים ותועלת רבה. אחת התחנות המשמעותיות אותה אתם עוברים בדרך היא UX. מדובר על חווית המשתמש שעתיד לבקר באתר שלכם.

מיהו המשתמש שלנו?

לפני שמתחילים לעבוד על חווית המשתמש עלינו להגדיר בצורה מדויקת ככל האפשר מיהו אותו משתמש שעתיד לעשות שימוש באתר שלנו. חשוב לנסות להגדיר אותו בצורה מדויקת ככל האפשר כדי להצליח לקלוע לטעמו ולהעדפותיו. הנתונים הללו שנגיע אליהם במהלך המחקר שלנו יעזרו לנו להחליט לאורך כל תהליך הפיתוח כיצד ואיך לעבוד.

קראו בהרחבה על עיצוב UI.

המומחה שיעשה לכם את העבודה

אתם צריכים לצדכם מומחה מקצועי ובעל שם בתחום מסוים זה של אפיון חווית משתמש. מדובר על תחום מאוד ספציפי אשר נועד להתאים את האתר אותו מפתחים לגולשים העתידיים במקום. מאפיין UX זה צריך להיות מקצועי, הוא אמור להתמצא היטב בתחום, ולהצליח לכוון את העיצוב ואת הממשק להעדפות של גולשים.

כך תמצאו את המומחה

  • שיטה אחת היא לסמן לעצמכם אתרים שאתם אוהבים. אתרם שנראים לכם מעוצבים היטב ומותאמים באופן מושלם למשתמשים בהם. לאחר שאתם עורכים לעצמכם רשימה כזו נסו לחפש באתר מידע על צוות ההקמה. כך אתם יכולים למצוא פרטים על מומחה UX שעומד מאחורי האתר המוצלח. לרוב שיטת חיפוש זו עשויה להיות מוצלחת מאוד, ולאפשר לנו לאתר איש מקצוע מומחה שעובד בראש שלנו.
  • יש אפשרות אחרת והיא לברר אצל עמיתים או בעלי עסקים על מומחה UX אשר הצליח להשביע את רצונם. כדאי לשמוע על התהליך ועל השלבים השונים שלו כדי להחליט האם המומחה אכן הצליח להיכנס לראש של הלקוח, והאם הוא הבין כיצד לפתח ואיך לעצב כדי שהאתר אכן יזמין אליו את קהל היעד אליו פונים.
  • מומלץ לפגוש את המומחה. לשמוע ממנו על הכלים שלו ולהתרשם מעבודות שלו. נסו לחוש האם יש לכם שפה משותפת וכימיה שתאפשר לכם לעבוד בכפיפה אחת לאורך הפרויקט.
אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

הקמת אתר מכירות

הקמת אתר מכירות

הקמת אתר מכירות יכולה לסייע לכל עסק שמעוניין להרחיב ולקדם את עצמו. הדבר נכון עבור כל בעל עסק שמעוניין להגדיל את אחוזי