איך תמצאו לעצמכם מומחה UX?

איך תמצאו לעצמכם מומחה UX?

אם אתם עומדים לפני פיתוח אפליקציה או הקמת אתר, אתם ניצבים בפני קבלת החלטות לא מעטות. אתם מקווים למצוא את הדרך הנכונה והטובה ביותר בה תוכלו ללכת כדי להשיג את היעד שלכם – אתר מוצלח ושימושי שיניב לכם כמובן רווחים ותועלת רבה. אחת התחנות המשמעותיות אותה אתם עוברים בדרך היא UX. מדובר על חווית המשתמש שעתיד לבקר באתר שלכם.

מיהו המשתמש שלנו?

לפני שמתחילים לעבוד על חווית המשתמש עלינו להגדיר בצורה מדויקת ככל האפשר מיהו אותו משתמש שעתיד לעשות שימוש באתר שלנו. חשוב לנסות להגדיר אותו בצורה מדויקת ככל האפשר כדי להצליח לקלוע לטעמו ולהעדפותיו. הנתונים הללו שנגיע אליהם במהלך המחקר שלנו יעזרו לנו להחליט לאורך כל תהליך הפיתוח כיצד ואיך לעבוד.

קראו בהרחבה על עיצוב UI.

המומחה שיעשה לכם את העבודה

אתם צריכים לצדכם מומחה מקצועי ובעל שם בתחום מסוים זה של אפיון חווית משתמש. מדובר על תחום מאוד ספציפי אשר נועד להתאים את האתר אותו מפתחים לגולשים העתידיים במקום. מאפיין UX זה צריך להיות מקצועי, הוא אמור להתמצא היטב בתחום, ולהצליח לכוון את העיצוב ואת הממשק להעדפות של גולשים.

כך תמצאו את המומחה

  • שיטה אחת היא לסמן לעצמכם אתרים שאתם אוהבים. אתרם שנראים לכם מעוצבים היטב ומותאמים באופן מושלם למשתמשים בהם. לאחר שאתם עורכים לעצמכם רשימה כזו נסו לחפש באתר מידע על צוות ההקמה. כך אתם יכולים למצוא פרטים על מומחה UX שעומד מאחורי האתר המוצלח. לרוב שיטת חיפוש זו עשויה להיות מוצלחת מאוד, ולאפשר לנו לאתר איש מקצוע מומחה שעובד בראש שלנו.
  • יש אפשרות אחרת והיא לברר אצל עמיתים או בעלי עסקים על מומחה UX אשר הצליח להשביע את רצונם. כדאי לשמוע על התהליך ועל השלבים השונים שלו כדי להחליט האם המומחה אכן הצליח להיכנס לראש של הלקוח, והאם הוא הבין כיצד לפתח ואיך לעצב כדי שהאתר אכן יזמין אליו את קהל היעד אליו פונים.
  • מומלץ לפגוש את המומחה. לשמוע ממנו על הכלים שלו ולהתרשם מעבודות שלו. נסו לחוש האם יש לכם שפה משותפת וכימיה שתאפשר לכם לעבוד בכפיפה אחת לאורך הפרויקט.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בדקו כיצד יועץ קידום אתרים יוכל לעזור גם לכם
ברור שאתם חייבים אתר, כי אם אין לכם כזה – אתם פשוט לא נמצאים במקום בו אתם צריכים להיות. אבל הרבה מעבר...
קרא עוד »
ינו 31, 2021
ניהול לקוחות מ-א' ועד ת' עם מערכת CRM
מערכת CRM היא מערכת לניהול לקוחות. כיום עסקים רבים משתמשים בה ולא רק עסקים גדולים כפי שהיה בעבר אלא ממש...
קרא עוד »
אוג 29, 2021
סדנאות למנהלים וצוותים מהבית
אתם רוצים להמשיך ולהעשיר את העובדים שלכם גם בתקופת הקורונה? כולם עברו לעבוד מהבית אך אתם עדיין רוצים...
קרא עוד »
נוב 28, 2020