מה צריך לדעת לפני שמתחילים לעבוד עם חברת פיתוח תוכנה

חברת פיתוח תוכנה

אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך עבודה של חברות אשר רוצות לפתח מוצרים ללקוחות או לגולשים שלהם, זה השלב של פיתוח אפליקציה, פיתוח תוכנה. על פניו, היינו יכולים לחשוב שרק חברות שמבקשות לפתח תוכנה בפני עצמן, קרי חברות תוכנה, מבצעות תהליך שכזה, אך זה לא מדויק, שכן גם חברות חיצוניות משתמשות לא פעם בשירותיהן של חברות פיתוח תוכנה לצרכים שונים.

כעת השאלה היא, מה צריך לדעת לפני שמתחילים לעבוד עם חברת פיתוח תוכנה בתחום זה. התשובה לכך היא לא מורכבת מדי, אך כן חשוב לדעת כיצד עושים את זה. כלומר, כיצד בוחרים חברה איכותית, רצינית, מקצועית, חברה שאפשר לסמוך עליה שתבצע את השירות שאנחנו מצפים ממנה ברמה הגבוהה ביותר. זה אומר, שהיא תוכל לספק עבורנו תוכנה על פי לוח הזמנים שלנו, בצורה מקצועית, תוכנה מעודכנת, משודרגת, תוכנה שתוכל להתאים לעסק וכן ללקוחות שלנו, אם זו אכן המטרה שלנו.

ראשית, אנחנו צריכים לבחון מי זו החברה, איזה ניסיון יש לה, עם מי היא עבדה בעבר, מה היא יכולה לספק לנו, על פי איזה לוח זמנים וכן, מה התקציב שאנחנו צריכים בשביל לעבוד איתה.

שנית, אנחנו צריכים לדעת באילו כלים היא עובדת, מה הם האמצעים שנדרשים לצורך השירות שהיא מספקת. הרי ברור שכל תוכנה עובדת על פי פרמטרים אחרים, חשוב לדעת מה הם וכיצד הם אמורים לשרת אותנו בצורה הטובה ביותר.

שלישית, אנחנו צריכים לדעת כיצד עובד מערך השירות של החברה, לא רק בזמן העבודה על התוכנה אלא גם מעבר לכך, כל מה שקשור לשירות טכני, שירות לקוחות, עדכונים ושדרוגים.

ארבע, אנחנו צריכים לדעת בדיוק מה אנחנו רוצים, מה אנחנו צריכים, וכיצד החברה יכולה לספק לנו את זה.

צריך לציין, שכל פרמטר, כל אלמנט בתהליך העבודה חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר, בין אם זה בהקשר של פיתוח ובין אם זה בהקשרים של בדיקה, תיקונים וכל דבר אחר, מתוך הנחה שהלקוחות שלנו וגם אנחנו מצפים לקבל את השירות הטוב ביותר.

לעוד מידע בקרו באתר http://www.igates.co.il/

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

מצא עסקים בכל התחומים

מצא עסקים בכל התחומים

פעם, אם היינו צריכים לחפש אנשי מקצוע בתחומים שונים, הדרך לעשות זאת היתה באמצעות דפי זהב או באמצעות פרסום בתקשורת מקומית וכן

ניהול קבצים

דרכים לניהול קבצים בעסק שלכם

היום כל בעל עסק יודע כי הנכס הכי יקר בעסק שלו, הוא המידע הרב שנצבר לאורך השנים. רוב בתי העסק מחזיקים במידע