5 כללי זהב לבניית דף נחיתה ממיר

בניית דף נחיתה ממיר

מתכננים לבנות דף נחיתה שיקדם את המוצר או השירות שלכם? ובכן, יש לא מעט דברים שחשוב לדעת בטרם פוצחים בתהליך. ריכזנו בעבורכם 5 כללי זהב שיסייעו לכם לבנות דף נחיתה ממיר. שנתחיל?

  1. חפשו כלים שיסייעו לכם בבנייה

לפני שתחפשו מתכנתים או אנשי מקצוע בתחום, מוטב לחפש אחר עזרים שיסייעו לכם לבנות את דף הנחיתה האידיאלי. יש לא מעט כלים לבניית דפי נחיתה בקלות, ואף ניתן למצוא תוכנות חינמיות לעיצוב גרפי, שכן אלה יסייעו לכם בתהליך באופן ניכר, ואולי אף יחסכו בעלויות.

  1. הגדירו את קהל היעד וכתבו תוכן באופן ממוקד

הגדרת קהל היעד היא חיונית עבור דפי נחיתה, ולו כי המטרה היא שהדף עצמו יגיע אל קהל ספציפי, שאליו המוצר שלכם מכוון. לאחר שתגדירו את קהל היעד, יש לכתוב את תוכן העמוד בהתאם, כשרצוי לשלב בין כתיבה אינפורמטיבית לבין כתיבה שיווקית והנעה לפעולה. פה נעצור לציין שיש לשמור על שפה אחידה לכל אורך העמוד, כשרצוי שהשפה תשקף את הקונספט של העסק שלכם.

  1. הוסיפו הוכחות חברתיות

מכירים את הביקורות שמופיעות בדרך כלל בעמודי נחיתה? ובכן אלה הוכחות חברתיות, והן מאפשרות ללקוחות העתידיים שלכם להתרשם מהביקורת של לקוחות העבר שלכם. אגב, מיותר לציין שיש להשתמש אך ורק בהמלצות אמיתיות, כן?

  1. עיצוב ייחודי

לעיצוב של עמוד הנחיתה יש חשיבות ניכרת, ולו כי עיצוב נקי ומסודר יהיה הרבה יותר נעים בעיניים, ויגרום לגולשים להישאר זמן ממושך יותר בתוך העמוד, ולקרוא את התוכן שלכם. שימו לב שעיצוב העמוד חייב להתכתב עם עיצוב המותג שלכם, ולו כדי שהגולשים יוכלו לקשר בין המותג לבין עמוד הנחיתה.

  1. הבליטו את היתרונות שלכם

חשוב להבין שלכל עסק יש מתחרים, וכדי שהגולשים יבחרו דווקא במוצר שלכם, עליכם להבליט את היתרונות שלכם ולמצוא את נקודות הבידול שמעצימות אתכם על פני המתחרים. בתוכן העמוד כדאי לכתוב תוכן שיסביר לגולשים מדוע מוטב לבחור דווקא בכם, ויש לעשות זאת באופן מקצועי ומושכל (מומלץ להתייעץ עם כותב תוכן).

 

בהצלחה!

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

מעבדת אפל

איפה ניתן למצוא מעבדת אפל?

המאמר באדיבות https://www.monitorpc.co.il תוהים היכן ניתן למצוא מעבדת אפל ותרצו להיות בטוחים כי אתם מסוגלים להשיג שירות מקצועי בסטנדרט הגבוה ביותר? כל שאתם