קורס מיינדפולנס למתחילים און ליין

קורס מיינדפולנס למתחילים און ליין

משבר הקורונה השפיע על כל העולם, הוא גרם לבידוד חברתי וגרר לא מעט פחדים, חרדות, מתחים ולחצים. אחת הדרכים היעילות והמומלצות ביותר להתמודדות עם המצב, היא תרגול של מיינדפולנס. מדובר על שיטה יעילה ופשוטה, שכל אדם יכול לתרגל בכל גיל, בכל  מצב ובכל מקום. המטרה היא ללמוד להיות בהווה, מבלי לברוח למחשבות או לדאגות הקשורות לעתיד או לעבר. בצורה כזו, ניתן ללמוד כיצד להתבונן על החוויה הפנימית שלנו, לזהות רגשות שונים כשהם עולים על פני השטח ולבחור בצורה מודעת וצלולה כיצד להגיב אליהם. תרגול קבוע של השיטה יכול לשפר בצורה משמעותית את הבריאות הפיזית והנפשית, להעלות את רמת האושר וכמובן להעניק עוצמה וחופש בחירה.

קורס מיינדפולנס למתחילים און ליין – הדרך שלכם להכיר את עצמכם

היום ניתן ללמוד קורס מיינדפולנס און ליין, ללא שום צורך לבזבז זמן ומאמץ על הגעה למקום פיזי. כל אחד יכול ללמוד את החומר בצורה מקצועית, בנוחות של הבית שלו. במקום להעביר את הזמן בהסגר בבהייה חסרת משמעות בטלוויזיה, ניתן לנצל את הזמן לחיוב וללמוד שיטה שיכולה להועיל לכם בכל שלבי החיים. תרגול השיטה נועד כדי ללמוד לשלוט ברגשות ולא לתת להן לנהל את החיים שלנו. באמצעות תרגול קבוע ניתן להיות יציבים יותר מבחינה נפשית ולשפר את איכות החיים. הקורס המקוון נועד לכל אדם, ללא שום רקע קודם בתחום. יש לציין כי הקורס ניתן בחינם, על מנת לאפשר לכל אחד ללמוד וליישם את השיטה בחיים האישיים שלו.

לסיכום, קורס מיינדפולנס למתחילים און ליין נועד לכל מי שמעוניין ללמוד כיצד לשלוט במחשבות או ברגשות שלו. הקורס מועבר על ידי מורים מנוסים ומקצועיים, שמנדבים את הזמן שלהם, במטרה לאפשר לכל אחד לשלוט במציאות שלו.

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

מעבדת אפל

איפה ניתן למצוא מעבדת אפל?

המאמר באדיבות https://www.monitorpc.co.il תוהים היכן ניתן למצוא מעבדת אפל ותרצו להיות בטוחים כי אתם מסוגלים להשיג שירות מקצועי בסטנדרט הגבוה ביותר? כל שאתם