בין אם בבעלותכם חנות פיזית ואתם מחפשים להתרחב לאינטרנט, או שאתם עושים את הצעדים הראשונים עם החנות הראשונה שלכם, מדריך זה מטעם EZbuild shop, יראה לכם את היתרונות הרבים שיש לחנות אונליין וכיצד להפיק ממנה יותר.

חנות אונליין 

החדשות הטובות הן, שבניית חנות מקוונת מעולם לא הייתה קלה יותר עם פלטפורמות מסחר אלקטרוני כמו Shopify ותוספי וורדפרס כמו WooCommerce. אפילו אחסון לאתרי אינטרנט כגון Bluehost נועדו כעת להפוך את חייכם לקלים יותר.

יתרונות של חנויות מקוונות לעומת חנויות פיזיות 

הרבה פעמים אומרים שהמספרים מדברים בעד עצמם. אם היינו סומכים רק על קריטריון זה, היינו יכולים לומר שחנויות וירטואליות כבר זכו בגביע זהב בגלל נוכחותם והשפעתם בעולם.

מכירות באונליין 

מכירות דרך חנות אונליין באינטרנט, אינן עושות דבר מלבד צמיחה ושדרוג העסק. אם הצמיחה באירופה נעה בסביבות 20%, לפי הנציבות הלאומית לשווקים ותחרות, כנראה שגם בישראל המצב מזהיר ומלא בהפתעות.

ברבעון הראשון של 2021 למשל, המכירות שבאו באמצעות מסחר אלקטרוני, עלו בכ- 22% מהשנה שעברה. אתם רוצים לדעת למה? ובכן, אתם פתוחים לכל העולם. החנות שלכם עובדת 24/7 ואינה מפסיקה להיות פתוחה לשנייה.

עוד אחד מהיתרונות העיקריים של עסק מקוון, הוא שאתם שוברים את המחסומים הפיזיים. אינכם תלויים במספר האנשים שיעברו ברחוב או במספר חוברות הפרסום ששלחתם בדואר ללקוחות.

לקוחות חדשים 

האם אי פעם טיילתם ורציתם שהחנות המדהימה שגיליתם, תימצא גם בעיר שלכם? עם עסק מקומי, אתם יכולים למשוך רק לקוחות שמגיעים לחנות שלכם. 

עם האינטרנט, זה לא משנה היכן הלקוחות שלכם נמצאים, זה משנה רק האם המוצר שלכם טוב. דרופשיפינג למשל, היא אופציה אטרקטיבית לפתיחת עסק חדש ולמי שכבר קיים אחד כזה.

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו