בניית אתרים לחברות נדל"ן – איך עושים את זה בצורה נכונה

בניית אתרים לחברות נדל"ן

חברות נדל"ן רבות מוצאות את עצמן נאבקות זו בזו על כיסו של הצרכן. השוק הוא קטן, מצומצם, ההיצע הוא לא גדול, הביקוש הוא עצום, אז לא פלא שכל חברה, כל מי שמתעסק בעולם הנדל"ן, מחפש דרכים שונות ומקוריות כיצד להגיע אל כמה שיותר אנשים, אל כמה שיותר לקוחות. 

יש מי שבוחר לעשות זאת באמצעות שלטי חוצות, יש מי שעושה זאת באמצעות פרסומות בטלוויזיה וברדיו, יש כאלה שבוחרים לעשות את זה באמצעות ערב לקוחות, ימי מכירות וכדומה, ובעוד שלל צורות ושיטות. אך שום חברת נדל"ן שמכבדת את עצמה, לא תוותר על האפשרות להקים אתר אינטרנט שיספק את כל המידע הרלוונטי ללקוחות ויאפשר להם ליצור קשר עם צוות המכירות של החברה, בצורה מהירה ומיידית. 

צריך לומר, בניית אתרים לחברות נדל"ן, נעשית בצורה שונה מאשר בניית אתרים לחברות בתחומים אחרים. יש פה את הצד השיווקי, הפרסומי, אך מנגד, יש פה צד מובהק של אינפורמציה, כלומר, האתר לא יכול להתבסס רק על פרסום, הוא חייב לספק מידע מגוון ומפורט ללקוחות, בשביל שהם ידעו מה בדיוק החברה מציעה להם. 

מה יכלול אתר אינטרנט של חברת נדל"ן

באופן טבעי, האתר יכלול מספר עמודים אשר ביחד, אמורים להכיל את כל המידע שהגולש אמור לדעת ולקבל על החברה ועל הפרויקטים שהיא מבצעת. 

עמוד אחד יכיל מידע נרחב על החברה עצמה, בין אם זה על הניסיון שלה, צוות החברה, הפרויקטים שהיא ביצעה בעבר ואלה שהיא מבצעת כיום. 

עמוד אחר יכלול מידע על פרויקטים שמתקיימים כעת, באיזה שלב הם נמצאים, האם יש נכסים למכירה וכמובן כיצד אפשר ליצור קשר עם צוות המכירות בשביל לשמוע עליהם. 

עמוד נוסף יציג תמונות וסרטונים, הן של פרויקטים מההווה והן של פרויקטים מן העבר. כך הגולשים יוכלו להתרשם ממה שהחברה מבצעת. 

בעת בניית אתרים חשוב לזכור שהאתר צריך להכיל גם עמוד של מאמרים מקצועיים שיכולים לעזור לגולשים, למשל, איך לוקחים משכנתא, איך בוחרים דירה וכדומה. 

בכל עמוד, צריך שיופיעו פרטי התקשרות לחברה וכן נציג של צ'אט וירטואלי שיאפשר קליטת פריטי התקשרות של הגולשים, כך צוות החברה ידע אל מי לחזור וכיצד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל היתרונות בתחזוקת רשתות
המאמר באדיבות רוטליין כל ארגון ועסק דורשים שירותי מחשוב. מכיוון שכל עסק וארגון משתמשים עבור הצרכים...
קרא עוד »
ינו 28, 2020
פריסת סיבים אופטיים – איך זה משפר את האינטרנט
בשנים האחרונות מתחוללת בישראל מהפכה הנוגעת לתחום הסיבים האופטיים. הסיבים האופטיים משמשים עבור תשתית...
קרא עוד »
אוג 24, 2020
עידן בן אור: קידום אתרים פה בשביל להישאר
בשנתיים האחרונות אנחנו רואים מגמת עלייה בכל הנוגע לשיווק דיגיטלי, ובייחוד בתחום קידום האתרים. יותר...
קרא עוד »
ינו 30, 2020