בניית אתרים לחברות נדל"ן – איך עושים את זה בצורה נכונה

בניית אתרים לחברות נדל"ן

חברות נדל"ן רבות מוצאות את עצמן נאבקות זו בזו על כיסו של הצרכן. השוק הוא קטן, מצומצם, ההיצע הוא לא גדול, הביקוש הוא עצום, אז לא פלא שכל חברה, כל מי שמתעסק בעולם הנדל"ן, מחפש דרכים שונות ומקוריות כיצד להגיע אל כמה שיותר אנשים, אל כמה שיותר לקוחות. 

יש מי שבוחר לעשות זאת באמצעות שלטי חוצות, יש מי שעושה זאת באמצעות פרסומות בטלוויזיה וברדיו, יש כאלה שבוחרים לעשות את זה באמצעות ערב לקוחות, ימי מכירות וכדומה, ובעוד שלל צורות ושיטות. אך שום חברת נדל"ן שמכבדת את עצמה, לא תוותר על האפשרות להקים אתר אינטרנט שיספק את כל המידע הרלוונטי ללקוחות ויאפשר להם ליצור קשר עם צוות המכירות של החברה, בצורה מהירה ומיידית. 

צריך לומר, בניית אתרים לחברות נדל"ן, נעשית בצורה שונה מאשר בניית אתרים לחברות בתחומים אחרים. יש פה את הצד השיווקי, הפרסומי, אך מנגד, יש פה צד מובהק של אינפורמציה, כלומר, האתר לא יכול להתבסס רק על פרסום, הוא חייב לספק מידע מגוון ומפורט ללקוחות, בשביל שהם ידעו מה בדיוק החברה מציעה להם. 

מה יכלול אתר אינטרנט של חברת נדל"ן

באופן טבעי, האתר יכלול מספר עמודים אשר ביחד, אמורים להכיל את כל המידע שהגולש אמור לדעת ולקבל על החברה ועל הפרויקטים שהיא מבצעת. 

עמוד אחד יכיל מידע נרחב על החברה עצמה, בין אם זה על הניסיון שלה, צוות החברה, הפרויקטים שהיא ביצעה בעבר ואלה שהיא מבצעת כיום. 

עמוד אחר יכלול מידע על פרויקטים שמתקיימים כעת, באיזה שלב הם נמצאים, האם יש נכסים למכירה וכמובן כיצד אפשר ליצור קשר עם צוות המכירות בשביל לשמוע עליהם. 

עמוד נוסף יציג תמונות וסרטונים, הן של פרויקטים מההווה והן של פרויקטים מן העבר. כך הגולשים יוכלו להתרשם ממה שהחברה מבצעת. 

בעת בניית אתרים חשוב לזכור שהאתר צריך להכיל גם עמוד של מאמרים מקצועיים שיכולים לעזור לגולשים, למשל, איך לוקחים משכנתא, איך בוחרים דירה וכדומה. 

בכל עמוד, צריך שיופיעו פרטי התקשרות לחברה וכן נציג של צ'אט וירטואלי שיאפשר קליטת פריטי התקשרות של הגולשים, כך צוות החברה ידע אל מי לחזור וכיצד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטי תדמית אנימציה
עסקים רבים משקיעים בשיווק שלהם כי הם מבינים שבאמצעות שיווק נכון ומקצועי הם יוכלו להתפתח, להשיג עוד...
קרא עוד »
ספט 08, 2022
בניית אתרי וורדפרס
היום ניתן למצוא לא מעט אנשים, אשר בוחרים ללמוד בניית אתרי וורדפרס. מדובר על דרך נוחה ויעילה להקים אתר...
קרא עוד »
אוג 05, 2020
טעימת חשמל לרכב: האם זה מתאים לך?
טעימת חשמל לרכב, רעיון שעשוי להישמע עתידני לחלקם, הוא בעצם ההערכה והניסיון המעמיקים של כלי רכב...
קרא עוד »
פבר 16, 2024