בניית אתרים WIX

התחושה הראשונית היא שוויקס, היא הרבה יותר כמו המרצדס של בוני אתרים. הוא מוצק ומגיע ארוז תכונות ועם זאת די קנייני לגבי חלק מהטכנולוגיה שלו. מעבר לכך, כמו בכל דבר טוב, גם כאן – העברת מוצרים לאחר מכן מאתר לאתר, תהיה כאב אמיתי ותעלה לכם יותר בטווח הרחוק.

בניית אתרים WIX

בניית אתר תדמית בכל רשת שהיא, יהיו לה חסרונות ויתרונות. כך כמובן גם בוויקס הנהדר, פלטפורמה זו של בניית אתרים היא אחת מהדרכים היותר משובחות לבנות לעצמכם את האתר שאתם כל כך רוצים לעצמכם ובחינם לגמרי.

כמובן שכמו בוורדפרס הנהדר גם בוויקס ישנם התוספים המסוימים שגם כן עולים כסף אך כמובן שהמחירים לא בשמים ותמיד ניתן יהיה למצוא חלופות גם להם אם אתם בתחילת הדרך.

ההבדל בין בניית אתר ב WIX לבין וורדפרס

ישנם הבדלים רבים בין פלטפורמות אלו לצורך בניית אתרים שכן כל אחת מביאה אל המשתמש את היתרונות הקיימים בה וכן, גם את החסרונות שלה.

בוורדפרס למשל, תוכלו למצוא יותר אפשרויות תכנות חינמיות אשר רק אתם יכולים להשתמש בהם וכן תוכלו לשנות אותם בכל רגע שבו תרצו, בוויקס לעומת זו, הקוד הוא סגור, כך שכל מה שקשור להליך בניית אתר WIX שאתם בונים בתוך המערכת הזו, יהיה קשה לכם להוציא אותה ממנה ולהעבירה לאתר אחר.

כמה זמן WIX קיימת?

בוני אתרים קיימים כבר זמן רב. לאלו מכם הוותיקים יספיק לזכור, שהכול התחיל עם Geocities עוד בשנות ה – 90 וזו הייתה תקופת היורה מבחינת האינטרנט.

עם השנים, היכולות של בוני אתרים גדלו בקפיצות וה – Wix ביניהם. Wix, שנוסדה בשנת 2006, צמחה היום לשרת יותר מ – 110 מיליון משתמשים והיא מהגדולות בעסק בניית האתרים.

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

הפקת סרט תדמית לעסק

סרטון תדמית – גם לפני פתיחת העסק

שוקלים לפתוח עסק עצמאי? חשוב להכיר בהשפעת הפרסום והתדמית הציבורית על הצלחת העסק שלכם. למעשה, אצל רוב העסקים קיים קושי התחלתי בו