גיוס עובדים – קחו כמה טיפים טובים לגיוס מוצלח!

גיוס עובדים

כיום ישנה הבנה הולכת וגוברת כי למנהלי משאבי האנוש יש השפעה אדירה על החברה שלהם וזאת עקב העובדה כי הם אחראיים על דיוס עובדים ועקב ההבנה כי העובדים הם אשר מכריעים את עתיד העסק. הידעתם כי מנהלי גוגל נהגו לראיין כל עובד חדש במשך תקופה ארוכה וזאת בכדי לבחון את התאמתו לחברה ואת היכולות שלו? אולי זה מסביר מדוע כיום הם החברה המוצלחת בעולם והעשירה ביותר. זה רק מראה לכם כי לגיוס עובדים יש השפעה אדירה על העסק שלכם וזהו משהו שאנו חייבים לשים עליו דגש עצום. רק כך נבטיח כי העסק שלנו יתנהל בצורה טובה ואף יצליח לצמוח. אין ספק כי אנחנו צריכים לעשות כל מאמץ בכדי למצוא את העובד המוכשר ביותר וזאת עקב העובדה כי כך העסק שלנו יצמח, יגדל, ירוויח יותר ועתידו יהיה ורוד.

זה לא הניסיון – זה האישיות של העובדים

פעמים רבות כאשר מנהל לא מנוסה מעסיק עובדים הוא קודם כל בוחן את הניסיון שלהם בתפקיד שאליו הוא מחפש. כך מנהלים חושבים כי לניסיון יש השפעה אדירה על ההצלחה של העובדים ועל כן הם שמים על כך דגש עצום. אך כאן המקום להגיד כי זוהי טעות וממש לא כדאי לשים דגש רק על הניסיון של העובדים. דבר הרבה יותר חשוב מניסיון זה האישיות של העובד וזאת עקב העובדה שאתם צריכים להבין כי עובד עם אישיות טובה יכול ללמוד מהר מאוד את התפקיד החדש ואף לבצע אותו בצורה יותר טובה מאשר עובד מנוסה לאחר מספר חודשים מועט.

הבטיחו כי העובדים הם לא רק טובים אלא משתלבים במרקם האנושי בחברה

נקודה נוספת שאתם צריכים לחשוב עליה היא העובדה כי אתם צריכים לקחת בחשבון את היכולות של העובדה להשתלב במרקם החברתי ולא רק שיבצע את התפקיד בצורה טובה. אם העובדה הוא תחרותי, מגעיל ולא נחמד אתם צריכים לשקול בכובד ראש אם כדאי להעסיק אותו או לא וזהו משהו שיש לתת עליו את הדעת.

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

שירות devops

מהו שירות devops ולמה תצטרכו אותו?

פיתוח תוכנה הוא כיום חלק חשוב מהמחשוב בעולם העסקי. זה יכול להיות פיתוח של תוכנה עבור לקוחות העסק (לסמארטפון למשל – "אפליקציה"),

חשבוניות ירוקות

חשבוניות ירוקות – לעזור לסביבה

המאמר באדיבות http://www.tranzila.com/ אין זה סוד, שהמהפכה הגדולה של המאה ה-21 ואפשר להניח שהיא תימשך עוד שנים רבות, זו מהפכת איכות הסביבה. מה