קידום אורגני או ממומן? מרקטפרו מסבירים

מרקטפרו

מה זה קידום אורגני? מה זה קידום ממומן? וכיצד בוחרים את הטוב ביותר? אם אתם בעלי אתר אינטרנט ואתם רוצים לבצע את הפעולה שתקדם בצורה טובה ומותאמת אישית את אתר שלכם, חשוב שתדעו כיותר על שתי שיטות הקידום ועל הדרך לבחור ביניהן וזאת מהמומחים של חברת מרקטפרו.

אם אתם בעלי עסקים שיש להם אתר אינטרנט, אתם בוודאי מבינים את החשיבות של קידום האתר שלכם במנועי החיפוש, שכן אתר שאינו מקודם הוא פחות שימושי עבור בעל העסק ואינו מקנה חשיפה נכונה שלו אל מול קהל היעד.

בנוסף, חשוב לדעת כי אם בעבר על מנת להפנות לקוח לאתר היה צריך להכתיב לו את כתובת אתר האינטרנט – הרי שכיום באמצעות שיטות הקידום השונות, יכול הלקוח בחיפוש מהיר לפי נושא השירות שהוא צריך למצוא את האתר בקלות במנוע החיפוש גוגל או במנועי חיפוש שונים ומכאן לבצע כניסה ישירה אל אתר האינטרנט.

בשל כך, כדי הלקוח יגיע אל האתר שלכם כאשר האתר יופיע בין הראשונים של מנועי החיפוש: חשוב לבצע קידום אתרים.

אבל אילו סוגי קידום ישנם?

כיום ישנן שתי שיטות קידום מרכזיות כאשר האחת היא קידום ממומן והשנייה היא קידום אורגני. בכל הנוגע לקידום ממומן, חשוב לדעת כי הוא קצר יותר כזה שמוביל את האתר להיות משלושת הראשונים במנוע החיפוש ובדף הראשון של גוגל ובכל כניסה של יותר גולשים לאתר.

קידום אורגני לעומת זאת מטרתו להגיע אל ראש הרשימה במנועי החיפוש באמצעות תוכן איכותי ומתאים, שתילת קישורים ומילות חיפוש מתאימות, אפיון אתר בצורה מקצועית , עיצוב האתר כמו גם חשיפתו בשלל פלטפורמות.

אז מה כדאי? קידום אורגני או ממומן

מומחים של חברות כמו Marketpro מסבירים כי קידום אורגני נחשב כיום לפופולארי יותר, אף על פי שהוא אורך זמן רב יותר מקידום ממומן. באמצעות קידום אורגני יכולות חברות כמו מרקטפרו להפוך בזמן פעולת הקידום את האתרים לאיכותיים יותר, כאלה שיותר ויותר גולשים יכנסו אליהם, כמו גם ישהו זמן רב יותר באתר ומכאן יבצעו רכישה וזאת בשל הנראות הנגישות והתכנים באתר.

עם זאת קידום ממומן למרות היותו מהיר יותר, נחשב פחות אטרקטיבי גם כי כיום רוב הגולשים יודעים כי בעל האתר שילם כסף כדי להובילו אל ראש מנועי החיפוש, כמו גם משום שהוא מכיל פחות תוכן איכותי ולכן על פי רוב: קידום אורגני הוא כזה שנחשב כדאי יותר.

עם זאת במידה ואתם זקוקים לקידום מהיר, חשוב ליצור קשר עם המומחים של Marketpro כדי להבין כיצד אפשר לעשות זאת בצורה טובה ויעילה ובכך לקדם ולחשוף את האתר של העסק שלכם אל מול קהל היעד בצורה נכונה יותר.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פתרונות ענן – יקדם את העסק שלך
פתרונות ענן יכולים לעזור לעסקים לחסוך הרבה כסף וזמן בכך שהם מאפשרים להם להרחיב את תשתית ה-IT שלהם. הם...
קרא עוד »
אוק 03, 2022
ניהול תוכן לאתרים
רוב האנשים שמחזיקים באתר אינטרנט, זקוקים לאדם שינהל עבורם את התוכן הרב הקיים להם באתר. בגלל ריבוי...
קרא עוד »
ינו 05, 2021
שיווק באמצעות תוכן – כך תכתבו תוכן במינימום זמן
בשנים האחרונות כל עולם הטכנולוגיה התפתח במיוחד ועל כן בעזרת שיווק נכון באינטרנט אתם יכולים להצליח...
קרא עוד »
נוב 22, 2019