בונים אתר? – כדאי לכם להכיר 5 מאגרי תמונות מומלצים

מאגרי תמונות מומלצים הם כלי עבודה מרהיב וחיוני, לכל מי שבונה אתר (תוכלו למצוא מאגרים מומלצים בכל בלוג כלכלה ופיננסים). בין אם האתר מיועד לעסק שלכם ובין אם אתם בונים אותו ללקוח שלכם, המאגרים המומלצים יקפיצו את העיצוב כמה רמות למעלה. 

ShutterStock

את הרשימה של מאגרי קניית תמונות מומלצים אנו מתחילים עם המאגר שנחשב על ידי מביני עניין כאחד הטובים והפופולריים מסוגו. מבחינה מספרית, הוא ככל הנראה המוביל במספר התמונות שהועלו אליו והוא ממשיך וגדל בהתמדה. הוא מתאים בראש ובראשונה לאנשים שצריכים תמונות באופן קבוע. ככל שתרכשו חבילה של יותר תמונות, כך המחיר לכל תמונה ירד. התנסות ראשונית מוצעת בחינם. 

FreePik

כפי ששמו של המאגר מעיד עליו, מדובר בשירות שניתן חינם. הוא שייך לסוג של מאגרי תמונות מומלצים שמכילים מיליוני תמונות, כך שבהחלט תוכלו למצוא בפנים הכל מכל. חשוב לציין כי לאנשים שצריכים תמונות רבות, בתדירות גבוהה, זה אפשרי על ידי רכישת מנוי במחיר נוח. 

RF123

מאגר משתלם ופופולרי, במיוחד למי שזקוק לתמונות איכותיות, בתדירות לא גבוהה ובמחירים הוגנים. ניתן לרכוש חבילת קרדיט שתלווה אתכם למשך חודשים ארוכים, אפילו לאורך שנה שלימה. 

DepositPhotos

מבין המאגרים המקצועיים, כאן אפשר למצוא עסקות משתלמות מאוד, גם לרוכשים מספר תמונות לא גדול במיוחד. בשלב זה הם מציעים תוכנית מעניינת, שבה אם לא ניצלתם את מכסת התמונות, תוכלו בתנאים מסוימים להעביר את היתרה לשימוש בהמשך. 

Pexels

את הרשימה אנו סוגרים עם מאגר באיכות טובה, שניתן בחינם. לא כל התמונות באתר באיכות הגבוהה ביותר, אבל בניגוד להרבה מאגרים אחרים, הוא יחסית עשיר מבחינה כמותית, ניתן להשתמש גם למטרות מסחריות ובלי לתת קרדיט לאתר על השימוש. 

> בדקו תמונות לרכישה באתר הירוקה מימד

 

אלונה בירן

אלונה בירן

מקדמת אתרים באופן אורגני ובאופן ממומן בדגש על קידום במערכת הפרסום של גוגל

פוסטים אחרונים שלנו

הגיע הזמן להתקדם אל עבר שרת וירטואלי

עם הגידול בעבודה מרחוק ועסקאות מקוונות, שרתים וירטואליים הופכים לאופציה פופולרית יותר עבור עסקים. שרת וירטואלי מספק חלופה גמישה, ניתנת להרחבה וחסכונית

איך אפשר לעשות הסבה להייטק?

מעבר לקריירת הייטק יכול להיות מאיים, במיוחד אם אין לך ניסיון קודם או השכלה בתחום. עם זאת, עם הלך הרוח והגישה הנכונים,