למה כולם עושים הסבה לתכנות

נכון שפתאום נדמה לכם שכולם, אבל כולם עושים הסבה לתכנות? זה לא במקרה וזה לא רק נדמה לכם. המון אנשים החליטו להצטרף למגמה הזאת, ויש לכך כמה סיבות מצוינות. 

בגלל העניין 

זה נראה מתבקש להניח שכל אלה שכבר התחילו מסלול של הסבה לתכנות פונים לשם בגלל הכסף. אין ספק שכושר השתכרות הוא מניע חזק, אבל אל תחשבו שזהו המניע הראשון במעלה. זה קורה המון, שאנשים מגיעים למסקנה שהמקצוע הנוכחי שלהם פשוט לא מעורר בהם יותר עניין. לפעמים זו שחיקה ולפעמים פשוט הבנה שבהייטק תמיד מגלים דברים חדשים ואף פעם התפקיד לא משעמם. 

בגלל הסטטוס 

אם תגידו לנו שאתם מכירים אנשים שעושים עכשיו הסבה לתכנות בגלל המשכורות בתחום, לא נגיד שאתם טועים. אבל יש דברים לא פחות חשובים מזה. אנשים שעובדים בהייטק נחשבים כיום לעילית של ישראל. מתכנתים לצד מומחי סייבר נהנים כיום מיוקרה חברתית ומסטטוס מקצועי. אם פעם כולם הסתכלו בהערצה על רופאים (כמו בסדרות כגון ER או שיקגו הופ הקלאסיות) ועל עורכי דין (כמו בפרליטי אל איי או הוותיקה או בסמוך על סול, המודרנית), כיום כולם רוצים להיות הייטקיסטים. איזו אימא לא תהיה כיום גאה, בילדים שהשתלבו כמתכנתים בסטארט אפ או באחת מחברות הטכנולוגיה המבוססות והמרוויחות. 

בגלל האפשרות להתפתח 

מתכנתים נהנים מתפקיד מאתגר, מרתק, דינאמי ומתפתח. אנשים שרוצים לאהוב את מה שהם רוצים, שרוצים להרגיש שהם יוצרים משהו בעל משמעות, אכן ימצאו סיפוק רב בתחום הזה. תכנות מביא עימו אפשרויות להתפתח מבחינה אישית ומקצועית וכן – זו הדרך הנכונה לשדרג את השכר ולהביא פרנסה מעולה הביתה. חוץ מזה, עבור יזמים בנשמתם, כך אפשר לחבוש את כובע היזם ולהקים סטארט אפ משלכם.  למידע אודות קורס פרונט אנד

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חנות וירטואלית – יותר רווחית מחנות אמיתית
עם התקדמות הטכנולוגיה, חנויות וירטואליות הופכות יותר ויותר פופולריות. הם מציעים מגוון רחב של יתרונות...
קרא עוד »
מאי 07, 2023
שפות התכנות הנחשקות ביותר ב2020
המיומנות החשובה ביותר ללמוד בעולם של ימינו היא לדעת לכתוב תוכנית מחשב. כיום מחשבים נכנסו כמעט לכל...
קרא עוד »
מרץ 17, 2020
כמה ניתן להרוויח באמצעות שיווק שותפים? שאלנו את אדם טל
היום כמעט כל אחד כבר שמע על העולם של שיווק שותפים, היתרונות שלו וצורת העבודה שלו. מדובר ללא ספק על אחת...
קרא עוד »
פבר 11, 2020